Jennifer Lopez attēla parametri

Amerikas stila ikona Jennifer Lopez no pirmāsViņas veiksmīgās vokālās karjeras dienas ir nostiprinājušās ne tikai kā talantīga aktrise, laba dziedātāja un stilīga modesista, bet arī kā pievilcīga un seksīga persona. Slavenība nekad nav pievērsusi vīriešu uzmanību. Un tas viss ir par Jennifera Lopesa skaisto figūru, kuru zvaigzne ir labā formā.

Saskaņā ar aktrise pati, viņa nav plānas un navBieza Jay Lo sver 59 kilogramus. Tajā pašā laikā Amerikas zvaigznes pieaugums sasniedz 165 centimetrus. Ar vidējo augstumu un vieglu svaru, Jennifer Lopez no dabas dabūja sieviešu figūras parametrus. Viņai ir šaurs pleci un plašas gūžas, kuru tilpums sasniedz 101 centimetrus. Bet Jennifera jostasvieta vienmēr ir eleganta un bez pārmērīgām apļveida formām, jo ​​Lopez šajā skaitliskajā apgabalā atrodas 68 centimetru garumā. Šādas proporcijas ļauj Jennifer viegli un ātri izvēlēties drēbju skapi. Dziedātājam nekad nav bijis nekādu problēmu ar drēbēm vai kurpēm. Iespējams, šā iemesla dēļ slavenās modes stila kleitu skaits ir tik liels, ka tas viņai palīdzēja sasniegt stila ikonas statusu.

Dženifera Lopesa skaitlis

Runājot par Dženifera Lopesa kopumu, jūs varat to izdarītLai to definētu simts procentos bumbieru kategorijā. Neskatoties uz to, ka zvaigžņu krūts neatšķiras lielos apjomos, tās gurni ir ļoti izteiksmīgi. Tomēr Lopez to neredz. Gluži pretēji, vērtējot pēc viņas drēbju skapja, kas uzsver gūžas zonu, dziedātājs uzskatīja šo dabas dāvanu viņas cienīgu dzīvi. Šajā gadījumā Jennifers atbalsta plakanu vēderu un slaidas kājas. Pat pēc divu burvīgo dvīņu piedzimšanas ar ķeizargrieziena daļu, Jennifer Lopez cipara parametrus var apskaidrot. Un cik ātri dziedātājs atguva savu bijušo pievilcību pēc grūtniecības, daudzi apbrīno.

skatīt arī
  • Jennifer Lopez un Alex Rodriguez: jaunas ziņas par dzīvi zvaigznes jaunajās intervijās
  • Jennifer Lopez staigāja pa Hamptoniem ar Alex Rodriguezu un bērniem
  • Francijas brīvdienas Dženifera Lopesa un Alex Rodriguezā

Un, iespējams, Jennifera lielā vēlme un vēlme būt skaista un jauna, padara viņu par 43 gadus pievilcīgu un seksīgu.

Jennifer lopez1 attēla parametri

Attēlu parametri Jennifer Lopez2

Jennifer lopez3 attēla parametri

Jennifer Lopez4 attēla parametri

Attēlu parametri Jennifer Lopez5

Jennifer Lopez6 attēla parametri

Jennifer Lopez7 attēla parametri

Attēlu parametri Jennifer Lopez8

Cilvēka figūra parametri Jennifer Lopez9