Odry Hepburn izaugsmes svars

Kad mēs dzirdam vārdu Audrey Hepburn, mūsuIztēle un atmiņa parāda skaistu, trauslu figūru ar garu kaklu, kājām, apžogojumu jostasvietu, karaļa gultni un skaistu seju. Pasaules klases aktrise, stila ikona, dizainera Hubert Zivanshi muzejs, UNICEF labas gribas vēstnieks un 60 gadu vecumā palika tāds pats plāns un tievs.

Harmonijas Audrey Hepburn iemesli

Audrey Hepburn, dzimis Audrey Kathleen Ruston,Dzimis 1929. gada 4. maijā. Viņas bērnību viņa pavadīja Briselē, aizņemot vācu fašistu karaspēks. Un tieši tas ir viens no aktrises smalkuma noslēpumiem. Šajos gados ģimenei bieži bija jācājās badā, nebija iespējams iegūt pat nepieciešamās lietas, kas vajadzīgas jaunam augošam organismam. Dažreiz meitene pat nevarēja staigāt no bada, tāpēc viņas kājas pietūkušas.

Vēl viens pārsteidzoša skaitļa iemesls ir vairāk prieka. Jautājums ir tāds, ka kopš bērnības Audrejs Hepburns bija iesaistīts baletā. Neredzot pie mašīnām vairākas stundas dienā, pat okupācijas laikā, viņa ieguva tradicionālu balerīnu smalku figūru ar labi attīstītiem muskuļiem, garu kaklu un taisnu stāju. Vēlāk, kad Audrejs sāka darboties filmās, viņai bija jāpaliek profesionālajās profesijās, taču viņa saglabāja savus ēšanas paradumus, kas izriet no baleta noteikumiem, kā arī viņas mīlestība uz mobilo dzīvesveidu. Tātad aktrise atzina, ka, kaut arī viņa visu laiku nepiedalās nekāda veida sportā, viņa cenšas viņai ķerties ar slodzi, staigāt ar suni, veicot vingrinājumus jebkurā brīvajā laikā. Viņas ēdiena pamatā bija vienkāršas ēdienreizes un dārzeņi, bet dažreiz viņa varēja uzskatīt par šokolādi vai makaronu ar dārzeņu salātiem. Ko Audrija nekad ēst, tāpēc tā ir cepta cepšana. Izņēmums bija tikai slavenā epizode no "Brokastis pie Tiffany's", kur Holly Golightly ēd ēdienu, stāvot pie rotaslietu veikala loga priekšā.

Dimensijas parametri, augstums un svars Audrey Hepburn

Pateicoties pārtikaiparadumi un mīlestība aktīva dzīvesveida, Odri Hepbern parametri saglabājās praktiski nemainīgs visu mūžu. Pēc dažādiem avotiem, tās atšķiras ar 1-2 cm. Tātad, Wikipedia neziņo datus par augstumu un svaru Odri Hepbern, bet citur, mēs lasām, ka viņas augums ir 175 cm un svars svārstījās no 46-49 kg. Šāda pieauguma temps un Odri Hepbern svars ar reibinoši mazu vidukli tikai 51 cm, izveidot tādu pašu efektu trauslumu un vieglumu aktrise.

skatīt arī
  • Emily Ratazhkovski ar Bangs, salīdzinot ar Odri Hepbern
  • Aktiera Audrey Hepburn mantinieki parādīja retus zvaigznes attēlus
  • Enn Heteuey Biogrāfija

Ja mēs runājam par citiem parametriem, tad krūtīs-jostas-gūžas attiecības parasti norāda 81-51-89, krūšu izmērs ir 1 vai A, kājas izmērs ir apzīmēts 39-39,5 krievu apavu izmēru.

Svars zaudējumu pieaugums

diey hepburn augšanas svars2

diey hepburn augstums

odri hepburn augšanas svars4

diey hepburn augstums 5

diey hepburn augstums 6

odri hepburn augstums svars7

diey hepburn augstums

putnu hepburna augstums 9