Viktoriya Bekhem Augstums Svars

Viktoriya Bekhem sen ir atzīta kā ikonu stilu unviena no skaistākajām sievietēm pasaulē. Tomēr daudzi saka tā pārmērīgi, dažkārt līdz spēku izsīkumam, novājēšana. Citi ir šāds skaitlis šķiet ideāls, jo ar šādu attiecību augstumu un svaru personas Viktorii Bekhem kļūst skulpturāla un ķermeņa - noslīpēts funkcijas.

Augstums, svars, forma parametri Viktorii Bekhem

Pamats šādu skaitli kā uztura principiem,Tā tika likti Victoria kopš bērnības. Tad meitene nopietni pētīta baleta un pat pēc absolvēšanas ieraksta rindām Arts Theater koledžu, kas ir veiksmīgi beidzis. Tomēr, neskatoties uz mākslas meiteni, viņas mīlestības maskē, skolotāji neesmu redzējis to dotības lielu balerīna, tādēļ jauni Viktorija ir nolēmusi pārorientēt savu uzmanību uz pop-pop, un drīz visa pasaule zina par to (tajā laikā Victoria Adams) kā viens no dziedātāju ir kļuvusi par kulta britu meitene popmūzikas grupa Spice Girls.

Tagad Viktorija bija četri bērni, un viņas figūratomēr tas izskatās girly plāni un trausli. Par mīlestību Viktorijas uz papēžiem no ļoti augstiem papēžiem, bieži vien rodas jautājums: kāda ir izaugsme Victoria Beckham, tas ir ļoti grūti noteikt, no fotogrāfijas. Kad audzēti 163 cm, tas sver tikai 45 kg. Viktorii Bekhem skaitlis parametri tiek ievietoti šādiem numuriem: krūtīs, - līdz 86 cm, jostas - 58 cm, gurniem - 84 cm.

Diēta Viktorii Bekhem

Šāda attiecība augstuma un svara ir ļoti grūtisauc veselīgi, bet Viktorija nav vienalga, viņa jūtas neatvairāmi tas tik vājums. Saņemt šos parametrus tā ļauj pietiekami stingru diētu, kas ir tikai 800 kalorijas, kas iegūti no pārtikas dienā. Šādu devu var minēt ļoti slikti. Būtībā Viktorija ēd vistas un zivju tvaicēti dārzeņi, jūras veltes un augļus (izņemot banānus un vīnogas). Nesen Victoria ievēro tā saukto sārma diētu. Tās būtība slēpjas faktā, ka visi produkti tiek sadalīts sārma, neitrālā un skābā. Turiet līdzsvaru starp skābu un neitrālu produktu, mēs atbrīvot ķermeni no stresa un līdz no vēlmi uzkrāt rezerves formā tauku. Attiecība starp skābā un sārmainā produktiem vajadzētu būt robežās no 30/70. Pirmajā daļā cukura, sarkanās gaļas, tauku, kafijas, šokolādes, piena produkti, augļi, izņemot citrusu. Ar sārmainā ietver zaļie salāti, dārzeņi, pākšaugi, trekno zivju, citrusu augļi, saldie kartupeļi.

skatīt arī
  • Šodienas jubilāri Beckhams Harper Bekhems
  • Kāpēc Beckhams skūpsts bērnus ... uz lūpām?
  • Deivids un Viktoriya Bekhem svinēja 18. kāzu gadadienu

Kā jūs varat redzēt, attiecība augstuma un svara Viktorii Bekhem diez vai var saukt normāli, bet tas neliedz tam būt par modes ikonu un lomu modeli.

Viktoriya Bekhem Weight1 izaugsme

Viktoriya Bekhem izaugsme weight2

Viktoriya Bekhem izaugsme ves3

Viktoriya Bekhem izaugsme ves4

Viktoriya Bekhem izaugsme ves5

Viktoriya Bekhem izaugsme ves6

Viktoriya Bekhem izaugsme ves7

Viktoriya Bekhem izaugsme ves8

Viktoriya Bekhem izaugsme ves9