Beyonce augšana

Slavena dziedātāja, aktrise, modes dizainere BeyonceIr pazīstams ne tikai par brīnišķīgām dziesmām, talantīgām lomām, oriģinālām kolekcijām. Viņa spilgtais izskats un sievišķais attēls piesaista uzmanību.

Beyonce skaitļa pieaugums, svars un citi parametri

Ādas krāsa tika piešķirta Beyonce vecākiem - tēvs bijaAfroamerikāņu un mana māte - kreoliete. Dziedātāja tēvs strādāja ierakstu kompānijā, mana māte bija frizieris - viņa piederēja savam salonam, turklāt strādāja par kostīmu dizaineru. Kopš bērnības meitene ir izaugusi skaistuma un harmonijas atmosfērā - vecāki mīlēja stilīgi matiem, sabojājuši jaunākās meitas. Māja klausījās labu mūziku, kas, iespējams, ir iemesls, kāpēc Beijoncei un viņas māsai ir brīnišķīga auss un balss.

Beyoncé augstums un svars ir zināmi tikai no viņas vārdiem:

  • pieaugums saskaņā ar dažādiem datiem svārstās no 167 līdz 169 cm;
  • Svars - no 60 līdz 68 kg.

Pēc svara un augšanas parametriem Beyoncé nav viegli saukt par plānu. Bet nav iespējams vienoties, ka dziedātājam ir patīkams un ļoti skaists skaitlis.

Kāda izaugsme Beyonce, precīzi zina viņas drēbju dizainerus. Starp citu, dažos avotos ir informācija par citiem zvaigznītes skaitītāja parametriem:

  • Dziedātāja krūtis ir 90-92 cm;
  • Jostasvieta - 63-66 cm;
  • Gurni 97-107 cm.

Kā Beyoncé skatīties skaitli?

Beyonce godīgi atzīst, ka no sporta viņaiĻoti tālu. Viņai nepatīk sporta zāles, apmācība. Bet viņa mīl gulēt pie baseina vai pludmalē, staigāt veikalos, pavadīt vakaru pie kamīna ar mīļoto. Kā Beyonce izdodas palikt gluds, gudrs, seksīgs? Noslēpums ir vienkāršs - meitene nodarbojas ar uzņēmējdarbību, ko viņa mīlēja kopš bērnības - viņa katru dienu dejojusi ne tikai uz skatuves, bet gan mājās un deju zālē.

Kamēr viņš bija ļoti jauna persona, Beyonce bija iesaistījusies džezā un baletā. Dejošanas entuziasms palīdz Bejonsei saglabāt savu figūru formā un pat uzvarēt balvas par labāko horeogrāfiju viņa klipos.

Dziedātājs patīk ēst garšīgi, bet arī zina, kā to izdarītierobežot sevi. Piemēram, ir zināms, ka pēc meitas piedzimšanas viņa mēnesī nokrita vairāk nekā 20 papildu mārciņas. Šai nolūkā viņa "stādīja" sevi stingrai diētai - viņa dzēra viņas mājās ražotu limonādi un ēda dārzeņu zupu. Zvaigzne zaudēja svaru filmas "Dreamgirls" filmēšanai. Tad viņa 10 dienas atbrīvoja no 9 kg, izmantojot ne tikai diētu, bet arī pilnīgas attīrīšanas programmu.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne
  • Mediju pauda dvīņi nosaukumi Beyonce un Dzhey Zi

Kopumā Beyonce ir pats svara un izaugsmes kombinācija, un viņa iebilst pret garām un ātrām diētām, jo ​​viņa uzskata, ka tie rada lielu kaitējumu organismam.

bionce1 izaugsme

Bionce2 izaugsme

bionce augšana3

Bionce4 izaugsme

biones izaugsme5

Bionces izaugsme6

bionces izaugsme7

Bionces izaugsme8

baionas izaugsme