parametri Beyonce

Trīsdesmit trīs R'n'B dziedātājs Beyonse NoulzPirms trim gadiem es kļuvu māte burvīgs meita. Tomēr grūtniecības un piegāde tērauda tās pievilcīgas formas pārbaudījums. Beyonce formas parametri saglabāsies tik tuvu, cik vien iespējams, lai šovbiznesa pasaulē vispārpieņemtiem standartiem. Dziedātājs izdodas izskatīties perfekti, kaut arī viņa pati runā par viņas skaitlis glaimojošs. Kā mākslinieks ar vispasaules reputāciju uzturēt sevi formā?

parametri beyonse1

parametri beyonse2

parametri beyonse3

Upurus vārda skaistumu

Pirms grūtniecības iespējām Beyonce rādītāji bijašādi: augstums - 168 cm, svars - 60 kg, viduklis un gurni - 62 un 98 cm, attiecīgi. 2008. gadā viņa apprecējās ar slaveno reperi Jay-Z. Četrus gadus no laulātā, kurš izrādījās vienpadsmit gadus vecāks nekā dziedātājs uzstāja uz bērna piedzimšanas, bet Beyonce atsaucās uz karjeru. Šī iemesla dēļ pāris reizes bija par draudēja šķiršanās. Nesen kļuva zināms, ka 2011. gadā tveicīgs skaistumu piedzīvoja spontāno abortu. Bet sešus mēnešus vēlāk, viņa palika stāvoklī atkal, kas bija neizsakāmi laimīgs. Esot stāvoklī eiforija, viņa pilnīgi aizmirsa par savu skaitli. Jo foto ar savu noapaļotiem vēders nezina!

parametri beyonse4

parametri beyonse5

parametri beyonse6

Tas nav pārsteidzoši, jo pēc izskata viņa meitaUz nogāzes rakstura pilnība ķermeni 27 kilogramu! Un kādi parametri ir Beyoncé šodien? Tikai trīs mēnešus viņa varēja atgriezties pie vecās formas. Un pēc deviņiem mēnešiem, dziedātājas sniegums pie Super Bowl auditoriju pārsteigti. No pilnīgumu bijušo, nevis pēdām. Kā viņa sasniegusi šādu pārsteidzošu rezultātus?

Pirmkārt, Beyonce pati ir apņēmusies, kasasniegt ideālu formas. Lai to izdarītu, viņa tur dienasgrāmata ēst kalorijas dienā, pieturēties pie limonāde diētu (neko citu kā dzēriena dienas laikā!), Dzert daudz ūdens. Četras reizes nedēļā dziedātāja apmeklēja trenažieru zāli. Viņa atstāja mājās tikai tad, kad viņa nevarēja turēt no noguruma uz kājām. Un centieni tika kronēti ar lielisku rezultātu. 90-64-102 parametri un svars 64 kg, ir labākais pierādījums.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne
  • Mediju pauda dvīņi nosaukumi Beyonce un Dzhey Zi

Uzvara pār liekā svara dziedātājs atzīmētspārtikas brīvdienu, gorged pati donuts, ceptas zivis un sviestmaizes. Protams, tuvāko dienu viņa pavadīja sporta zālē, sodot sevi šādas brīvības. Today Beyonce izskatās lieliski, taču daudzas meitenes atrast dziedātāju ar dzelzs raksturu viņu ideālam.

parametri beyonse7

parametri beyonse8

parametri beyonse9

parametri beyonse10

parametri beyonse11

parametri beyonse12

parametri beyonse13

parametri beyonse14

parametri beyonse15