Monika Bellucci garums un svars

Skaista un kaislīga itāļu sieviete pagriezāspiecdesmit gadus, bet tās greznas formas nebeidz iedvesmot un vilkt vīriešus traki. Monika Bellucci pati ir kritiska, uzskatot, ka viņa ir pārāk spraiga un pat nedaudz vecmodīga. Viņa nevēlas izskatīties kā modelis, bet tas nenozīmē, ka aktrise rūpējas par viņas ķermeni. Monika Bellucci, kuras figūras parametri neatbilst standartiem, jaunatnē darbojās kā modelis, tāpēc viņa labi zina, ko darīt, lai saglabātu ķermeni lieliskā formā.

Agrīna karjera

Dzimis no Perudžas, kurš tik sen netika atzīmētsviņa 50. gadadiena sāka savu karjeru kā modeli. Monitek Bellucci, kura skaitlis pat bija apbrīnota, kad viņa bija pusaudzis jau 24 gadu vecumā, kļuva par populārāko modeli, parakstot līgumu ar Elite Model Management. Parīzes un Milānas apvidus slavenā modes mākslinieka apģērbu demonstrējot, viņa pārsteidza ne tikai ar spilgtu izskatu, bet arī ar ideāliem parametriem. Jaunībā Monica Bellucci, kuras augstums un svars, ja Vikipēdija nemelojas, bija attiecīgi 178 cm un 63 kg, izskatījās plānāki nekā šodien. Par to liecina fakts, ka viņai divreiz bija iespēja radīt leģendāro kalendāru Pirelli. Lapās ir tikai 12 laimīgie, kas atzīti par visskaistākajiem pasaulē. Lai turpinātu savu karjeru, tautas modelim bija jāatsakās no studijām universitātē, ko Monica nenožēlo.

Monika Bellucci augstums un svars1

Monika Bellucci augstums un svars2

Monika Bellucci augstums un svars3

Paralēli modeļu karjerai sākās BellucciAktīvi iesakām filmu veidotājus filmēšanai kinoteātrī. Sākotnēji aizraujošie itāļi saskārās ar atteikumiem, bet 1992. gadā leģendārais Francis Fords Coppola aicināja viņu uzņemt filmu "Bram Stoker Dracula". Sākotnējā aktrise, kas spēlēja ierobežotā grafika epizodisko lomu, neradīja šļakatām, bet amerikāņu režisori to pamanīja. Ir skaidrs, ka Monika Bellucci parametri, proti, augstums, svars, spilgts izskats un lieliskas krūtis, ir kļuvuši par viņas pāri Lielā kino pasaulei. Vēlāk viņa apprecējās ar franču kinoteātra zvaigzni Vincentu Kaselu, un viņas karjera sāka strauji attīstīties.

Skaistuma noslēpumi

Un šodien Monica ir pieprasītā aktrise. Par viņas personīgo kontu ir desmitiem veiksmīgu lomu, lai gan kritiķi viņai nepieļauj prestižas balvas un balvas. Monikas Bellucci skaistuma noslēpumi ir pavisam vienkārši. Pirmkārt, viņas pašas jūtas. Monica neprasa fiktīvus ideālus un standarta veidlapas. Tās 89-61-89 ir gandrīz ideāls, lai gan svars svārstās no 64 līdz 68 kilogramiem. Pat pēc divu meitu dzimšanas aktrise nezaudēja pievilcību, saglabājot formu. Monica patīk ēst garšīgi, bet ievēro mazu porciju principu. Viņa atkārtoti apgalvoja, ka viņa nekad nebūtu aizmirsusi, ka tā būtu kā vāji Holivudas kolēģi. Pārtika būtu jautri, jo tas ir normāls fizioloģiskais process. Monica patīk saldumi, bet mēģina ierobežot to izmantošanu. Harmonija, pieprasījuma sajūta un skaistums palīdz viņai baudīt katru dienu. Monika Bellucci nav neveikli radot pasaules labākajiem kailuma fotogrāfiem, demonstrējot skaistu ķermeni un kopjamu ādu.

skatīt arī
  • Kannu kinofestivālā 2017 - sarkanais paklājs, atklāšanas ceremonija, zvaigzne un filmu festivāls tērpi
  • Monika Bellucci jauns skūpsts Kannās: zem Pedro Almodovara un Džuljetas Binočes apskates vietām
  • Vincenta Vincenta Kaseles mīļais tika atbrīvots Kannās bez viņa

Bet sporta Bellucci ir vienaldzīgs. Fitnesa, skriešanas un sporta zāles viņai nepiesaista, bet bieži apmeklē Itālijas skaistumu. Apskatot viņas bildes peldkostīklā, atpūšoties jūrmalā, ir grūti nepiekrist, ka viņa izskatās lieliski!

Monika Bellucci augstums un svars4

Monika Bellucci augstums un svars5

Monika Bellucci augstums un svars6

Monika Bellucci augstums un svars7

Monika Bellucci augstums un svars8

Monika Bellucci augstums un svars9

Monika Bellucci augstums un svars10

Monika Bellucci garums un svars11

Monika Bellucci augstums un svars12