Augstums un svars kate middleton

Angļu princes Viljama Kītas sievaMiddleton vienmēr apbrīno un apskauda daudzi, pateicoties eleganto līniju un graciozs formas. Meitene vienmēr izskatās lieliski neatkarīgi no tā, kas tiek likts uz to. Un tas būtu vēlams ievērot, ka Keitas skapis ir ļoti daudzveidīga. Protams, Middleton bieži parādās sabiedrībā ar izsmalcinātu un elegants kleitas, jo pavada savu vīru. Šādos brīžos, skaista konstitūcija ideāli proporcionāls hercogiene uzsvēra labi. Tomēr arsenālā Keyt Middlton atcelt pietiekami daudz vietas ikdienas ērtas drēbes. Bet pat mīksti džinsi un ērts Hoodies meitene izskatās vienkārši apdullināšanas.

Parametri skaitlis ir Keith Middleton

Kates Middleton izaugsme sasniedz 175 centimetrus. Šis skaitlis bieži vien ir daudzu modes sieviešu mērķis. Galu galā augsta izaugsme ideālā gadījumā parāda slaidas kājas. Bet ne tikai hercogienes izaugsme kļuva par viņas elegances iemeslu. Kate Middleton vienmēr saglabā svaru 60 kilogramos, kas viņai padara mazliet maigu. Tomēr meitene neizskatās izsmelta. Viņas figūra: krūtis - 82 cm, jostasvieta - 61 cm, gurni 89 cm.

Kate Middleton dzīvē bija periods, kadžurnālisti aktīvi kļuva interesanti par viņas figūras parametriem, ievērojot šķietamo apaļumu meitenes sejā un gurniem. Šis mirklis bija tieši pirms kāzām ar princu. Kate pati nenoliedz, ka tajā laikā viņa nedaudz atguvās. Bet, nosakot mērķi un pieliekot daudz pūļu, Middleton atguva savu bijušo harmoniju. Varbūt uz diētu viņa bija uzstājusi kāzu kleita, kas skaidri tika veidota elegantu skaitli.

skatīt arī
  • Tas kļuva zināms ceļojuma programmu Keyt Middlton un Prince William ar bērniem Vācijā un Polijā
  • Keyt Middlton met Martina Navratilova un citus sportistus, kas ir daļa no Vimbldonas
  • Keyt Middlton runāja par viņa attiecībām ar karalienes Elizabetes II un viņas palīdzību sākumā ģimenes dzīves

Citi notikumi, kas ietekmēja skaitliKate Middleton kļuva par grūtniecību un dzemdībām. Bet pat tad hercogiene neatstāja problēmu risinājumu garajā lodziņā. Būdama jauna māte Middleton izskatās šiks un paliek daudziem piemēru sekot.

Augstums un svars kate midtonton1

augstums un svars kate midton2

Augstums un svars kate middleton3

Augstums un svars kate middleton4

augstums un svars kate middleton 5

augstums un svars kate midtonton6

augstums un svars kate midtonton7

augstums un svars kate midtonton8

augstums un svars kate middleton9