Beyonce skaitlis

Nepilns kilogramu pāri, celulīts vai navMake-up no slavenībām ir publiskojis paparaci, kas nav miega. Tāpēc plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem ir jārūpējas par sevi, lai tie izskatās pievilcīgi, skaisti un seksīgi.

Viens no spilgtākajiem idejas pārstāvjiemParametri ir dziedātājs Beyoncé. Meitene pēc būtības ir ļoti skaista un seksīga. Tomēr, lai saglabātu piemērotību un nevis kļūtu mazs incītis, viņa regulāri sēž uz uztura, dodas sportā, dejo, vada veselīgu dzīvesveidu un neēd pēc sešiem vakarā. Pateicoties šai popdivai viņa 33 gadu vecumā, viņam ir viens bērns, izskatās perfekti un tiek uzskatīts par sieviešu skaistuma un stila kanonu.

Beyonce attēla parametri

Ņemot bumbieru figūru, zvaigzne kļuva par iemīļoto visuvīrieši. Un sievietēm viņa ir piemērs, ko es vēlos atdarināt. Ar 168 cm augstumu Beyonce sver 60 kg. Eleganta un izsmalcināta jostasvieta 63 cm, krūšu platums ir ideāls modeļa pasākumiem - 90 cm un gurniem - 102 cm, kas piešķir zvaigznītei īpašu sievišķību un vilinošumu.

Beyonce, ar sievišķīgu siluetu, vairāk nekā vienu reiziSlikta Holivudas seksīgāko zvaigznīšu sarakstā. Un 2015.gadā viņas leģendārā figūra kļuva par galveno iedvesmu arhitektiem no Austrālijas, kuri uzcēla pārsteidzošu debesskrāpi.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne
  • Mediju pauda dvīņi nosaukumi Beyonce un Dzhey Zi

Kā izveidot tādu attēlu kā Beyoncé?

Protams, daudzi fani vēlas būttāpat kā to elks ārā, tāpēc mēģina atklāt dziedātāja skaistumu. Tiem, kuri vēlas, bet nezina, kā sasniegt tādu skaitli kā Beyoncé, mēs piedāvājam dažus padomus no zvaigžņu mātes, kas viņai vienmēr palīdz.

Kaut arī dziedātāja pati saka, ka nav īpašu noslēpumu, tomēr viņa vienmēr ievēro vairākus noteikumus:

  1. Ēst veselīgu pārtiku. Periodiski viņš sēž uz citrona diētas un dzer daudz ūdens.
  2. Ierobežojas tikai ar saldu un neēd pēc 6:00.
  3. Aktīvi nodarbojas ar dejām. Viņi palīdz viņai saglabāt savu ķermeni tonēti, uzlādēts ar enerģiju. Turklāt sarežģītā horeogrāfija palīdz padarīt dziedātājas izrādes par burvīgāku un neaizmirstamu.
  4. Un, protams, Beyonce regulāri daraSpeciālie vingrinājumi elastīgiem sēžamvietām un slaidām kājām. Katru rītu 100 sit-ups palīdz viņai palikt formā. Un, kad ir laiks, pop dīva apmeklē sporta zāli.

Beyonce modelis1

Beyonce modelis2

Beyonce modelis3

Beyonce figūra4

Beyonce figūra5

Beyonce modelis6

Beyonce skaitlis

Beyonce modelis8

Beyonce modelis9