Megan Fox izaugsme

Ir grūti noticēt, ka balvu ieguvējs,Apbalvojumi un lielie maksājumi, skaisti Megan Fox, pati par sevi atrod daudz trūkumu. Tas nav piemērots krūšu un lūpu dabīgajam izmēram, deguna formai, bet šos parametrus var ķiruriski koriģēt, ko aktrise ir atkārtoti izdarījusi. No otras puses, ir tādi parametri kā augstums un svars, kurus ir ļoti grūti ietekmēt, bet Megan Fox nepadodas.

Darbs pats

Kāda ir Megan Fox izaugsme? Par reklāmas plakātiem un attēlus žurnālos krāšņi aktrise izskatās lieliski - labi kopts, tonēti ķermeni, kas var būt skaudības harmonijas, garām kājām, burvīgs seju. Patiesībā, Megan Fox pilnīgā izaugsmē - īsta Thumbelina, jo tās pieaugums ir tikai 163 centimetrus! Tas ir ne spekulācijas žurnālisti, un lielākā daļa, ka ne ir taisnība, jo šis skaitlis jau skanēja aktrise intervijā. No pusaudžiem Megan uzskatīja, ka viņa izaugsme ir nepietiekama, bet tagad viņa domā atšķirīgi. Galu galā, tas kļūst lielāks nekā jebkurā laikā, izmantojot augstpapēžu kurpes, ar kuru aktrise ir ļoti bieži kūrortiem. Ir vērts atzīmēt, ka pirms dažiem gadiem, viņa valkāja papēži visu laiku, bet ar Advent bērniem nolēma mainīt tos ar praktiskām un ērtus apavus uz līdzenas kursu.

Populārās populārās aktrises parametriVai tie ir tuvu modeli. Sver sensacionālas zvaigzne "Transformers" par 52 kilogramiem. Divu dēlu dzimšana neietekmēja viņa figūru. Pēc piedzimšanas aktrise gandrīz nekavējoties atgriezās komplektā. Šodien apjoms viņas krūtis ir vienāds ar 87 cm, bet tas nav noslēpums, ka šajā jomā jau ir ar nazi plastikas ķirurgs. Vidukļa kura apjoms ir 56 centimetri augšstilba 86 centimetru ideālu stresu. Starp citu, par filmēšanas vienu no stilistiem filmām ko Megana ietērpti uzvalkā, viņam izdevās pievilkt korseti, samazinās vidukļa līdz 46 centimetri fantastiski! Megan nav vēlme būt liekais svars, bet šis dabas dāvana, viņai nav gaidīt, izdevumu dažas stundas katru dienu sporta zālē. Mīļotais aktrises sports ir pilates un skriešana.

skatīt arī
  • Megan Fox ar saviem dēliem meiteņu kleitiņās devās iepirkties lielveikalā
  • Megan Fox rotaļīgi un vilinoši iepazīstināja ar savu apakšveļas kolekciju
  • Megan Fox priecē ventilatorus ar citu momentuzņēmumu zeķēs

Protams, mums jāaprobežojas ar pārtiku,Bet aktrise nepieņem stingras vienreizējas diētas un bada streiku. Pareiza uzturs - tas ir tas, kas viņai palīdz saglabāt svaru bultiņas vietā, kurā aktrise izskatās satriecoša!

Aktrise Megan Fox

Skaistums Megan Fox

Megan Fox ar baltu kleitu

Megan Fox ir peldkostīms

Attēls Megan Fox

Megan Fox pludmalē

Megan Fox mīl īsus svārkus

Black Megan Fox kleita

Megan Fox ikdienas dzīvē