Megan Fox skaitlis

Viena no visvairāk apskaužamiem skaitļiem īpašnieksstarp mūsdienu zvaigznēm ir Megan Fox. Meitene ir tievs un graciozs. No viņas viņa cīnās ar sievišķību un pašapziņu. Tāpēc no paša savas karjeras sākuma aktrise kļuva par imitācijas piemēru daudziem. Vēl viens iemesls šāda popularitātei par izskatu Megan Fox bija, ka viņa vairākkārt parādīja viņas ideāls saspringts skaitlis bez Photoshop. Neskatoties uz to, ka aktrise pieder pie noslēpumaino un noslēpumainā zvaigznēm, Megan bieži izrādījās peldkostīla pludmalē. Salīdzinot viņas fotoattēlu viņas izklaidēs ar profesionāliem bildes viņas apakšveļā, jums prieks par to, ka nav atšķirības. Ņemot vērā faktu, ka Megan dzemdēja divus dēlus ar mazu vecuma starpību, un pati aktrise tuvojas 30 gadu atzīmei, patiesībā ir domātas par iespējamo burvību.

Megan Fox skaitļa parametri ir diezgan apskaužami,jo viņas augstums ir 162 cm un svars ir tikai 52 kilogrami. Neskatoties uz zemo izaugsmi, aktrises ķermenis ir niecīgs. Tās proporcijas ir 87-61-87. Lai gan, pēc pašas Meganas domām, pie jostas tā sasniedz tikai nedaudz vairāk par 50 cm. Un tas nopietni izraisa šaubas par avotu patiesumu, kas sniedz datus par Megan Fox skaitļa rādītājiem. Patiešām, nesen, lai izveidotu jaunu lomu, aktrise varēja pievilkt korseti līdz 46 centimetriem.

Figūras veids Megan Fox

Megan Fox skaitli var droši definēt kā veiduBumbieris To norāda ar šauriem pleciem, izstieptu jostasvietu, īsu griezumu un aktrises noapaļoto augšstilbu. Iespējams, ka daudzi no šiem apgalvojumiem sajauktos. Galu galā, bumbieru skaitam pieder arī Jennifers Lopesa, Kim Kardašjans. Bet Meganam un tam blakus nav tādas apetīkamas slavenības.

skatīt arī
  • Megan Fox ar saviem dēliem meiteņu kleitiņās devās iepirkties lielveikalā
  • Megan Fox rotaļīgi un vilinoši iepazīstināja ar savu apakšveļas kolekciju
  • Megan Fox priecē ventilatorus ar citu momentuzņēmumu zeķēs

Tomēr mums jāņem vērā arī tas, ka Fox ir ļoti uzmanīgs un godīgs attieksme pret viņa ķermeni. Viņas diēta ir ļoti līdzsvarota, un mācības un fiziskās aktivitātes ir labākie aktrises draugi.

Megan Fox pludmalē

Megan Fox pie Brazīlijas karnevāla

Megan Fox pēc sarkanās paklāja pēc piegādes