Jennifer Lopez izaugsme

Amerikāņu superzvaigznes mūzikas Olympuskaislīgi un sexy dejotājs, talantīgs filmu zvaigzne, producents, modes dizainere, veiksmīga biznesa sieviete un vienkārši neatvairāms skaista sieviete, lieliska mamma burvīgs divi bērni - tas viss ir par viņu, par Dzhennifer Lopes. Attiecībā uz visiem smago slodzi viņa vienmēr izskatās nevainojami, sirsnīgs un veselīgu, izcilu un pievilcīgu skaitlis.

Kļūstot par personu

Jennifer Lopez dzimis 1969. gadā un uzaudzisBronx, viena no nabadzīgākajām teritorijām New York. Jau piecu gadu meitene, viņa strādāja par sevi un savu attīstību, katru dienu pēc skolas strādāja nenogurstoši horeogrāfija un dziedot specializētās iestādēs. Vēlāk, aktīvi nodarbojas ar sporta dzīvesveidu, teniss, softbols, un regulāri apmeklē trenažieru zāli. Drīz ikdienas garlaicīgs slodze sāka dot vēlamos rezultātus. Parametri viņas skaitlis, pat nelielu pieaugumu Jennifer Lopez iepirkti slim un ļoti sievišķīgi dimensijas, jo ne velti tam viņa tika dota iesauku «La Guitarra», kas tulkojumā no spāņu nozīmē ģitāru.

Jennifer Lopez apmācībā

Jennifer Lopez ved aktīvu dzīvesveidu

Jennifer Lopez pludmalē

Atzīšana un panākumi

Kopš 1990. gada ir sācies grūts un noturīgs ceļšJennifera pacelšanās izrādes biznesā. Un jau 1997. gadā, balva ir atradusi savu varoni, savu seksualitāti un dabas skaistumu apvienojumā ar nevainojamu noslīpēts skaitlis tika atzīts publiski populārus žurnālus. Tātad, saskaņā ar žurnāla «People» viņa ievietota top 50 Tātad skaistāko cilvēku pasaulē. Pēc neilga laika, un šeit atkal publisko atzīšanu un panākumiem 2001. gadā, bet par «FHM» žurnālā tika piešķirta par visvairāk sexy sieviete. Un šī ir tikai neliela daļa no viņas grandiozajiem panākumiem.

Dženifera Lopesa aplauzums

Skaistums Jennifer Lopez

Grezns Jennifera Lopesa attēls

Džeimss Lopesa fotogrāfijas

Jennifer Lopez zilā kleita

Jennifer Lopez izskatās lieliski

Jennifer Lopez skaistuma noslēpumi

Pašlaik, lai saglabātu ideālu formuviņas pilna 46 gadus viņa joprojām aktīvi iesaistās sportā, katru dienu - četras stundas, ved veselīgu dzīvesveidu un izmanto līdzsvarotu astoņu ēdienu dienā. Viņas pievilcīgie parametri 90-58-96 ieguva titānisku darbu un kopā ar viņas dabisko skaistumu, svaru un augstumu, Dženifera Lopeža izskatās ļoti seksīga un harmoniska. Augsta papēža kurpju lietošana jūsu attēlā sniedz milzīgu efektu. Pilnībā attīstoties, Jennifer Lopez izskatās diezgan augsts, elegants skaistums.

skatīt arī
  • Jennifer Lopez un Alex Rodriguez: jaunas ziņas par dzīvi zvaigznes jaunajās intervijās
  • Jennifer Lopez staigāja pa Hamptoniem ar Alex Rodriguezu un bērniem
  • Francijas brīvdienas Dženifera Lopesa un Alex Rodriguezā

Saskaņā ar oficiāliem datiem, viņas augstums ir 164 cm, un viņas svars -55 kg. Jennifer Lopez pati patīk teikt, ka viņas augstums ir 167 cm, viņai trūkst dabas, taču viņa ir plāna, parasti - normāla, un, protams, tāpat kā vīrieši, un sievietes cenšas viņai atdarināt.

Dženifera Lopesa skaitlis

Jennifer Lopez atvaļinājumā

Slender Dženifere Lopesa

Jennifer Lopez džinsā

Jennifer Lopez ikdienas dzīvē

Skaistums Jennifer Lopez

Jennifer Lopez par sarkano paklāju

Jennifer Lopez vakara attēls

Dženifera Lopesa vakara kleita