Kanye West pacelšanās

Katram šīs vai tā slavenības cienītājamEs gribētu nedaudz tuvināties savam elkam: iemācīties biogrāfijas noslēpumus, manas personīgās dzīves detaļas, zvaigžņu detaļas, kuras ir tik rūpīgi slēpušas. Pārlūkojot zilu ekrānu prizmu, cilvēki bieži brīnās par to, kuriem parametriem ir mākslinieki un aktieri.

Starp šiem selebretiem bija mūziķisKanye West. Viņš ir slavens amerikāņu repa mākslinieks, kurš rekordīsā laikā izdeva sešus ļoti veiksmīgus albumus un saņēma divdesmit vienu Grammy balvu. Viņš sāka savu zvaigžņu ceļu, komponēja dziesmas citiem izpildītājiem, vēlāk sāka to sākt, un visbeidzot tā nonāca pie solo karjeras, kuras rezultāts bija auglīgs.

Kanye West izaugsme un svars

Bieži vien tas notiek biogrāfiskajos datosnorāda apzināti nepatiesu informāciju par slaveno personību parametriem. Lielākajā daļā gadījumu pieaugums ir pārspīlēts, un svars ir mazināts, lai elku skaitļi būtu tuvāk ideāliem.

Neskatoties uz to, ka Kanye West irproporcionālas formas, nav tūlīt iespējams noskaidrot, kāds ir tā pieaugums. Atsevišķos avotos šis skaitlis ir 177 cm. Ja viens rakt dziļāk, izrādās, ka Kanye izaugsme faktiski ir tikai 173 cm ar svaru 70 kg. Rietumu fani pat apgalvo, ka viņš pat nesasniedz šo zīmi. Šo vārdu atbalstam bija Rietumu fotogrāfijas, kas iet līdzās reperim Jay-Z, kura augstums ir 187 cm. Šajos šāvienos Kanye izskatās krietni zemāks par deklarētajiem datiem.

Tomēr mākslinieks uz to nav tik sarežģītspar Turklāt viņa sieva Kima Kardašjana augstums ir 159 cm un pāris izskatās ļoti harmoniski. Un muzikālajai karjerai, kā daudzi jau ir pierādījuši, šie skaitļi nemaz nav svarīgi.

Kanye West svārki

Kanye West un Jay-Z, kuru augums ir 187 cm

Kanye West un Kim Kardashian, kuru augums ir 159 cm

Kanye West un Amber Rose, kuru augums ir 175 cm

Kanye West uz skatuves

Kanye West ar mazu augumu

Kanye West uzbūvēja veiksmīgu mūzikas karjeru

Kanye West ar sievu un dēlu

Kanye West ar MTV VMA statueti