rianna karnevāls barbados

Karnevāls tiek rīkots katru gadu Barbadosas salāspar godu ražas beigām. Šogad notikumu apmierināja slavenā amerikāņu dziedātāja Rihanna klātbūtne. Pop dīva ne tikai apmeklēja karnevālu, bet arī aktīvi piedalījās tajā. Starp citu, tumšās ādas zvaigzne nav pirmā reize, kad ierodas svētku dienās, lai gan tagad viņš dzīvo Amerikā. Taču dziedātājs uzskata, ka viņas tiešais pienākums ir apmeklēt skaļainu jautru pasākumu mājās.

Rihanna dejas Barbadosā

Karnevālē Rihanna vienmēr atgriežas pie pilnasar saviem draugiem. Šogad dziedātājs pārsteidza ne tikai ar viņas pozitīvo noskaņojumu, bet arī ar apģērbu, kurā viņa parādījās sabiedrībā. Barbadosas karnevāla 2015. gadā Rihanna bija akmeņu un kristālu mini bikini. Pēc kritiķu domām, šogad dziedātāja apģērbs bija visskaļākā, salīdzinot ar viņas attēliem pēdējā laikā. Iespējams, ka zvaigžņu peldkostīla virsotnē veidojas vairāk uztraukuma. Galu galā, lencīte tik tikko pārklāja Rihannas lielisko krūtiņu. Viņa squeaky stils dziedātājs ir papildināts ar mērogu galvassegu ar spalvām un rokām uz kakla, kuņģa un cīpslu. Es beidzot ar lepni grima, kas, man jāsaka, bija saskaņota ar apģērbu, kas atkal norādīja uz īpašu zvaigžņu stila izjūtu.

Rihanna Barbadosā bija ne tikai atklātiģērbies, bet arī izturējušies un vulgāri. Dziedātājs pastāvīgi atbalstīja viņas jautrīgo garastāvokli ar alkoholu, jo viņa runāja par pop dīvas uzvedību, kas netika atbrīvota no viņas rokām. Tomēr, kā norāda slavenība, karnevāls Barbadosā ir viena no pāris dienām gadā, kad viņa var atļauties atpūsties un atpūsties.

skatīt arī
  • Erika Shmidt un Piter Dinkleydzh
  • Iwan Rheon zils?
  • Emily Ratjakovski pamperēja savus fani ar citiem atklāti attēliem

Nu, varbūt tā ir, bet sarunas par Rihannas tēmu karnevālā joprojām būs ļoti ilgi. Bet, šķiet, dziedātājs neuztraucas.

rianna karnevāla Barbadosā1

Rihanna karnevālē barbados2

Rianna pie karnevāla Barbadosā3

Rihanna pie karnevāla Barbadosā4

rianna karabīna barbados5

Rianna karabīna barbados6

Rianna pie karnevāla barbados 7

Rianna pie karnevāla Barbadosā8

rianna Karnevāla Barbadosā9