Kim Kardashian un Kanye West

Zvaigznes realitātes šovi Kim Kardashian un Kanye Westpaziņoja par savu romantisko attiecību 2012. Kopš tā laika ir parādījušās dažādas baumas par zvaigžņu pāris dzīvi, taču tie joprojām rada iespaidu par mīlošiem un apņēmīgiem cilvēkiem.

Attiecību sākums un bērna dzimšana

Ir daudz stāstu par to, kā to izdarīttikās ar Kim Kardashian un Kanye West. Viņu tikšanās notika 2004.gadā ballītē ar draugiem, bet romantika sākās tikai 2012. gadā. Personīgā dzīvē pirms kāzām ne Kim, ne Kanye nebija mierīgi. Realitātes šova zvaigzne un laicīgā lauva Kim Kardashian jau ir precējies divas reizes, pēdējā laulība ar sportistu, basketbolisti Chris Humphreys ilga tikai 72 dienas. Kanye arī bija vairāki spilgti romāni ar populāro skaistumu. Ilgu laiku pāris bija saistīts tikai ar draudzību, lai gan Kanye nekad neslēpa savu līdzjūtību Kimam. Un pēc viņas laulības šķiršanas viņš publiski iemīlējās viņai. Tas bija viņu attiecību oficiālais sākums.

2012. gada 31. decembrī pāris paziņoja par topagaidiet bērnu un 2013. gada 15. jūnijā meitas Kim Kardashian un Kanye West North West piedzimšana. Pēc tam, 2013. gada 21. oktobrī, Kanye ierosināja Kim visiem Kardashian-Jenner ģimenes locekļiem. Kim Kardashian saņēma no Kanye West gredzena ar 15 karātu dimantu.

Kāzu un ģimenes dzīve

Kim Kardashian un Kanye West kāzu notika 242014. gada maijs Florencē cietoksnis Fort Fort Belvedere. Ceremonijā bija tuvāk pāris draugi, viņu skaits bija 200 cilvēku. Kāzas laikā līgava ir mainījusi četras kleitas, bet modes skatuve tika izveidota ar nozīmīgāko un skaistāko no tiem ar garu plīvuru un vilcienu, kas dekorēts ar vislabākajām mežģīnēm. Jaunlaulāti izteica savus solījumus pie altāra, un Kim Kardashian Kanye West vīra zvērests ilga 20 minūtes. Pēc ceremonijas sākās kāzu svinēšana, kurā pats līgavainis izpildīja.

Kopš tā laika ir parādījusies daudz pārējās personīgās dzīvesbaumas. Vairāk nekā vienu reizi fanu prātos satraukti ziņas, ka Kim Kardashian un Kanye West kļūst šķīries, taču šī informācija nekad nav apstiprināta. Turklāt zvaigznes bieži apgalvoja, ka viņi sapņoja par otru bērnu. Kim, kura pirmā grūtniecība tika dota ļoti smagi, neizslēdza pat surogātmasta piedalīšanos bērnu nēsāšanā. Un tā, 2015. gada 31. maijā pāris oficiāli apstiprināja, ka Kim Kardashian un Kanye West ģimenē parādīsies vēl viens bērns.

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Kim pēc gandrīz gada mēģinājumiem varēja iestāties grūtniecība un 21. jūnijā bija ziņas, ka pārim vajadzētu būt dēlam.

Kim Kardashian un Kanye West 1

Kim Kardashian un Kanye West2

Kim Kardashian un Kanye West3

Kim Kardashian un Kanye West4

Kim Kardashian un Kanye West 5

Kim Kardashian un Kanye West6

Kim Kardashian un Kanye West 7

Kim Kardashian un Kanye West8

Kim Kardashian un Kanye West9