popa kim kardashian

Pat pēc bērna piedzimšanas, laicīgā lauva KimaKardashian nevar noslēpt kaut ko no ziņkārīgs fani un noturīgu paparaci, kuru uzmanības viņa jau ir pieradusi. Kā jau iepriekš, teleskopa mērķis ir ne tikai sarkanās lauvas zvaigžņu darbība, bet lielākoties arī viņa figūra. Jo īpaši sabiedrības uzmanību piesaista priesteris Kim Kardashian, ko daži uzskata par ļoti pievilcīgu, bet citi - nedabiski.

Vai ir īsts priesteris no Kim Kardashian?

Dažreiz šķiet, ka šis jautājums ir sabiedrības interesēslielākā daļa no visiem. Tās pop Vai Kim Kardashian - Celebrity nodrošina sevi, ka, izmantojot plastmasas ķirurgiem ķērās. Un viņas garšīgi forma, traucējot iztēle spēcīga puse sabiedrības - ne mazāk kā dāvana dabas un dabas pārmaiņām pēc dzemdībām. Lai pierādītu, ka šī zvaigzne tika eksponēta zem rentgenstaru dzīvās realitātes šovā "Uzturēšanās ar karadžiešiem", taču viņai neizdevās pārliecināt sabiedrību.

Krīts Kardashjans nedaudz palielina sēžamvietuAtpūta fani un žurnālisti, kuri katru reizi un pēc tam cenšas nozagt zvaigzni maldināšanā. Internetā un presē pastāvīgi ir fotogrāfijas, kas skaidri parāda izmaiņas Kim Kardashian sēžas formā un izmēru pirms un pēc plastmasas. Slavenību "piektais punkts" pārsteidzošas pārmaiņas īpaši atšķiras no tievas jostas vietas un gurniem. Eksperti uzskata, ka notikušās izmaiņas ir rezultāts ķirurgu auglīgam darbam vai drīzāk XXL implantu implantācijai.

Tomēr ir arī cita versija, saskaņā arKas palielina sēžamvietu Kim Kardashian sakarā ar Brazīlijas tauku atsūkšanu. Šīs procedūras laikā tauki tiek sūknēti no vēdera, augšstilbu un citām ķermeņa daļām līdz sēžamvietām.

Bet, neraugoties uz visiem argumentiem un fotogrāfijāmSēžamvieta Kim Kardashian "pirms un pēc plastmasas", slavenā puse meitene turpina pārliecināt sabiedrību, ka viņai ir reāla. Jāatzīmē, ka šādas dramatiskas izskata izmaiņas netika pārsūdzētas visiem slavenību faniem. Nepalaidiet garām iespēju atstāt neparastajām atsauksmēm un detraktoriem.

skatīt arī
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi
  • Fotogrāfijas no savrupmāju Kayli Dzhenner kļuvuši zināmi sabiedrībai

Tagad "milzīgo" ass Kimu salīdzina arpersiku, maizītes un daži amatnieki, un pierādīt savus šedevrus Photoshopā, atklājot meiteni ne vislabvēlīgākajā un dažreiz apvainojošā gaismā.

Kim Kardashian ir peldkostīms

Kim Kardashian Kanye West sievas rokās

Kim Kardashian visos leņķos

Kim Kardashian par žurnālu Paper

pop Kim Kardashian pēc plastmasas

fotografēt Kim Kardashian