Kim Kardashian pirms un pēc plastmasas

Lai sasniegtu pilnību, nekas nav kārtībā,tas ir tikai iemesls, kāpēc sabiedrība tiek orientēta uz plastisko ķirurģiju, nav skaidrs. Plastmasas ķirurga kvalificēta roka samazinās degunu, palielinās krūšu kurvīti vai sēžamvietu - vārdu sakot - jebkuru kaprīze par jūsu naudu.

Tomēr maksājumam par šādu darbu jābūtCienīgs, jo papildus iespaidīgai maksai "tēlnieks" nesaņems neko vairāk. Nav slavas vai ovācijas - viss paliek noslēpums, un brīdi pārveidotā slavenība pastāstīs fanu par dabas skaistumu vai brīnumaino diētu. Tas ir kauns, bet visticamāk plastikas ķirurgi jau sen atraduši citas ērtības.

Kāpēc visas šīs pārdomas. Tikai šodien mums bija pievienojies sarakstu faniem Kim Kardashian, kuri nebeidz strīdēties par to, vai veikt savu iecienītāko plastmasa, un ko tieši iejaukšanās, pēc ekspertu domām, tas ir ķērās. Tomēr pirmās lietas vispirms, un sākt ar pikantu un aizraujošu tēmu - par "piekto punktu" socialite.

Kim Kardashian pirms un pēc sietu plastika

Neatkarīgi no tā, cik skaistu Kim mēģināja pārliecinātViņu dabiskais skaistums un dabas formas veidotās fani viņai neizdevās. Pat rentgenstaru attēli negarantēja sabiedrībai, ka šāda "ēstgribēja ass" ir postnatālās izmaiņas vai iedzimtība.

Nekas mazāk kā plastmasas, piemēram, sēžamvieta uz fonagluda jostasvieta un gurni - eksperti ir vienisprātis, ka ķirurgs Kim Kardashian joprojām pārsūdzēja. Un skeptiķi ir pilnīgi pārliecināti, ka šis ir vēl viens PR pasākums, lai piesaistītu ikviena uzmanību viņu personībai. Apzinies Kim, ka operācija notika - un tas viss: nav mīklas, ne šokējoši, un visi ir ieinteresēti iemīlēties zvaigznī un atklāj savu briesmīgo noslēpumu.

Bet tagad, ne par to, atgriezīsimies pie Kim popKardashian. Atzinumi par asu palielinājumu sēžamvieta atšķiras. Daži uzskata, ka nav bijis bez implantiem, citi ir pārliecināti par brīnumainās tauku atsūkšanas spēku. Bet jebkurā gadījumā, vai Kim Kardašjans darīja sēžamvietu plastiskumu vai ne - pat vizuālos attēlus "pirms un pēc" nevar uzskatīt par patiesību pēdējā instancē.

Kim Kardashian - plastmasas seja

Ne mazāk aizraujoša tēma ir sekulārā sejalauvas. Atšķirībā no skaitļa, kas, starp citu, precīzi neatbilst modeļa parametriem, meitenes seja sākotnēji bija tuvu ideālam. Ne tik sen Kima izskats bija raksturīgs nacionālajām iezīmēm. Tagad mēs redzam: ideāls plakans deguns, vienmērīgi uzzīmēta simetriskā uzacu līnija, trūkst no pieres, pūkains, smails vaigu kauli. Speciālisti plastiskās operācijas jomā atklāti paziņo, ka skalpelis tomēr pieskārās gudrai slavenības personai. Spriežot pēc pēdējās fotogrāfijas, noteikti bija rinoplasty, bija iespējams ievest pildvielas un implantus zodzē. Intervences rezultātā Kima seja kļuva atvērtāka un eleganta, izstiepts ovāls, un āda bija gluda un taupīga.

Tajā pašā laikā ir vērts atdot cieņu, Kim neatspēko,kas veic vai injicē botoksa. Turklāt viņas izrādes meitene godīgi stāsta par sajūtām. Turklāt Kim nolēma reklamēt jaunu pretnovecošanās procedūru, ko sauc par plazmoliftēšanu. Šī metode ir paredzēta, lai novērstu grumbu ar asins plazmas injekcijām.

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Bet kas patiešām ir parādā viņas skaistumunevainojams izskats, līdz šai dienai paliek noslēpums. Tāpat nav zināms, kā Kim Kardashian varētu izskatīties bez plastmasas, ja, protams, tam būtu vieta.

sejas Kim Kardashian pirms un pēc plastmasas

Sēžamvieta Kim Kardashian pēc plastmasas

attēls Kim Kardashian pirms un pēc plastmasas