Pop Jennifer Lopez

Amerikāņu zvaigzne - dziedātājs, dejotājs, aktriseUn veiksmīga biznesa sieviete Jennifer Lopez kļuva slavena ne tikai par viņas talantiem, bet arī par izcilajām formām. Tās grezns "piektais punkts" ir daudzu gadu sarunu tēma. Vīrieši pielūdz zvaigzni, un sievietes mēdz būt kā viņas. Turklāt Jennifer Lopez pati ļoti lepojas ar savu laupījumu, kas pat nolēma apdrošināt viņu par miljonu dolāru. Nu, viņa patiešām ir pelnījusi uzmanību!

Parametri Dzhennifer Lopes skaitļiem

Karstā Latīņamerikā, sākotnēji no Bronx,ir apskaužamas formas. Visu iespējamo zvaigznīti tas parāda, pagatavojot greznas, piemērotas tualetes ar dziļām griezumiem un dekoltē. Jennifer Lopez ir skaitītāja tipa - bumbieru īpašnieks. Tā pieaugums ir 1,67 m, tas sver aptuveni 55-56 kg. Bet zvaigznes parametri 94-65-100 cm.

Jay Lo ir guvis milzīgus panākumus ne tikaimūzikas industrija, un filmas, bet arī pievērsa savu popularitāti modes nozarē, radot zīmolu J.Lo. Tas rada ar savu nosaukumu kolekcija drēbes un smaržas, kas ir liels pieprasījums.

Sēžamvieta Jennifer Lopez

Par izcilu "piekto punktu" zvaigznes tiek runātas visur. 46 gadu vecumā aktrise priecīgi uzklāja viņai uz skatuves un ielās izgaismo īsās kleitas. Un, neskatoties uz to, ka šodien dziedātājam ir konkurents Kim Kardashian, tomēr zvaigzne katru reizi pierāda, ka tas ir labākais.

Rudenī Vegasā notika mūzikas festivāls,Kur dziedātājs bija galvenais programmas viesis. Izrādes laikā Dženifera Lopesa uz skatuves demonstrēja viņas pievilktu asi, valkāja vilinošu baltu peldkostīciju. Šādu dāvanu sabiedrība saņēma ar siltu un vētru aplausu. Un dziedātājs drīz apsolīja viņus atkal atļauties un paziņoja par jauniem koncertiem, kas plānoti 2016. gadā Lasvegasā.

Neskatoties uz visiem labprātējiem, ir arī tie, kasapgalvo, ka Jennifer Lopez veikusi sēžamvietu plastmasu. Lai gan dziedātājs pati apgalvo, ka visi Latinos ir slavena ar savu apetīti formu, un viņas elastīgais priesteris ir ne tikai iedzimtība, bet arī ilgu un nogurdinošu treniņu rezultāts.

skatīt arī
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Jennifer Lopez un Alex Rodriguez: jaunas ziņas par dzīvi zvaigznes jaunajās intervijās
  • Jennifer Lopez staigāja pa Hamptoniem ar Alex Rodriguezu un bērniem

Neskatoties uz to, ka zvaigzne pirms dažiem gadiemdzemdējusi dvīņi, šodien viņas figūra izskatās seksīga un sievišķīga. Un to var redzēt fotogrāfijās, kur zvaigzne un viņa meita nonāk baseinā. Ir vērts atzīmēt, ka Dženifera Lopesa skaitlis peldkostīklā ir ļoti plāns, labā presē ir redzama kuņģī, un viņas kājas ir apbrīnojami.

foto shoot Jennifer Lopez

Jennifer Lopez baltajā peldkostīcijā

Jennifer Lopez ar baltu kleitu

Jennifer Lopez uz skatuves

Skaistums Jennifer Lopez

Jennifer Lopez mīl frankādas kleitas

Scenic Jennifer Lopez tēlu

Jennifer Lopez ar meitu baseinā

Jennifer Lopez vakara attēls