Dzeltena kleita Rihanna

Populārā amerikāņu dziedātāja Rihannapatīk šokēt sabiedrību. Turklāt ne tikai viņu uzvedība uz skatuves, bet arī attēli drēbēs. Dziedātāju mēs daudzkārt esam redzējuši neticami atklāsās kleitēs, caurspīdīgās kleitās ar iespaidīgām frizūrām un aplauzumiem, kas tiek apspriesti internetā un glancētās publikācijas vairāk nekā mēnesi. Nākamais lielais Rihannas atbrīvojums sarkanajos paklājos bija Met Gala, kuru modes pasaulē sauc arī par Oskaru.

Kleita, ko nevar aizmirst

Šis pasākums norisinājās naktī no 4. Līdz 5. MaijamŅujorkas Metropolitēna mākslas muzejs. Lai iegūtu skaļa laicīgo personai, kura masa ir slavenības, tas bija nepieciešams, lai iegādātos biļetes cena divdesmit pieci tūkstoši dolāru. Šajā gadījumā, zvaigzne pasaules slavu rūpīgi atlasīti košs tērpiem un cenšas pārspēt viens otru. In 2015, acīmredzot kļuva spožāko Rihanna, jo viņas kleita sapulcējās pie Viņa visu paparaci, neskatoties uz to, ka uzmanība tiek pievērsta arī Kim Kardashian, Beyonce, Mayli Sayrus un Dzhennifer Lopes.

Īpaši skati tika piešķirti Rihannas dzeltenai kleitaiar tilpuma vilcienu un kažokādu apdari. Daži blogeri un žurnālisti ir iespaids, ka par līdzīgu šedevru strādājis ne vienu personu, un, protams, vairākus gadus. Kā kļuva zināms vēlāk ar dziedātājas mutē, ka apģērbs patiešām izveidojusies vairāk nekā divus gadus, ko Ķīnas dizainers Guo Pei. Dzeltena kleita Rihanna multimetrs ir milzīga strūklas apdari ar dzeltenu kažokādas un izšūti ar zelta modeļiem.

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Liam Hemsworth un Mayli Sayrus pavadīja nedēļas nogali Radu lokā

Rihanna kleita, kas uzbruka tīklam, ir garalaiks bija redzes un dzirdes. Fakts ir tāds, ka interneta lietotāji sāka veidot daudz funny memes, no kuriem populārākais kļuva par plūmes ar omletēm un pica bāzes līdzību.

Rihanna dzeltenā kleita tuvplānā

Rihannā pacelti soļi ar iztaisnotu vilcienu

Rihannas miesassargi palīdz viņai vilcienu pavadīt

Kažokādas uz manekena

Memes par Rihanna kleitu

Mēms uz Rihannas kleita cepšanas formā

Mēms uz Rihannas grauzdētas kartupeļu kleita

Mēms par Rihannas kleitu tamborētas formas veidā

Mēms par Rihannas kleitu picas formā ar tomātiem