Rihanna

Viens no New Jorkas modes nedēļas debetantiem ir kļuvis parRihanna, kas izveidoja apģērbu kolekciju zīmolu Puma. Barbadiešu dziedātājas izrāde radīja daudz trokšņa, sadalot modes kritiķus divās nometnēs. Viens no viņiem dzied slavē mākslinieka dizaina talantus, bet otru aicina viņu bērnam sliktu garšu.

Ģimenes atbalsts

Papildus modes ekspertiem: Vogue redaktors Anna Wintour, top modelis Naomi Campbell, modes māksliniece Jeremija Scott, fotogrāfs Annie Leibovitz, uz skatuves Ryan nāca māte un brālis, kas viņai bija ārkārtīgi svarīga. Ir vērts atzīmēt, ka dizainera dziedātāja šovu atklāja Gigi un Bella Hadid.

Gaidīšana un realitāte

Par Rihanna, vismodīgākā krāšņumāŠovbiznesa pārstāvji, kas uzskata tendences un ir interesantu ideju ģenerators. Tāpēc visi cerēja uz to, ko radīs jaunais Puma zīmola radošais mākslinieks.

Viņa neatrada riteni un piedāvājaklienti zīmolu atšķiras tērpiem tērpos, ka viņa nēsā sev. Kā norādīja dizainers, viņa gribēja redzēt negaidītas un neparedzamas piezīmes rudens-ziemas 2016/17 kolekcijā.

skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?

Ielu modes

Kā teicis Rihanna prese, uz pjedestāla, jūs varatSkaties drēbes, ko iedvesmojusi japāņu ielu kultūra. Viņa centās apvienot to ar Puma raksturīgajiem sporta stila elementiem.

Dziedātāja kolekcijā dominē pelēks, melns,baltas krāsas. Šajā krāsu diapazonā tiek prezentēti kleitas-krekli un kleitas ar lencēm, sporta kostīmi, bumbvedēji, īsās bikses, kas līdzinās ģērbtu apakšbiksēm, lietainām mēbelēm, korsetēm, kas pārklātas ar t-krekliem.

Ko jūs domājat par Rihannas dizainu?

Rihanna Ņujorkā prezentēja Puma zīmola kolekciju modes nedēļā

Mums un jaunākais brālis atnāca, lai atbalstītu dziedātāju

Rihanna un supermodele Naomi Campbell

Dizaineris Jeremijs Scots ar kolēģi veikalā

Gigi un Bella Hadid uz Riandnas tērpiem ieņēma pjedestāla

Caurspīdīgs lietusmētelis

Adīta kleita ar drosmīgu lencēm

Korsete, kas tērpta T-kreklā

Sliežu tērps