Rihanna strādāja par kapsulu kolekcijai Manolo Blahniks

Jau 5. maijā Londonas, Ņujorkas un Honkongas veikalos parādīsies jauna kolekcija ekskluzīvu kurpu no slavenā dziedātāja Rihanna x Manolo Blahnik.

Tikai tur būs laimīgas modes sievietesLai dabūtu neparastu apavu, sandales un zābakus no sava iecienītā vokālista. Viņa strādā nenogurstoši - viņa piedalījās šovā Fenty X Puma Ņujorkā, veikta Brit Awards, iepazīstināja sabiedrību diviem jauniem klipiem ... Bet Music Hall of Fame nav pietiekami ambiciozi "šokolādes bārs" no Barbadosas. Viņa vēlas pierādīt visiem, ka viņa var piedāvāt unikālus apavus zem Maestro Manolo!

skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?
"Džinsi" kurpes stilīgam un bagātam

Kolekcija sastāv no 6 modeļiem, izrādījās seksuāla, trekninga un negaidīta: siksnas, rhinestones, sequins, džinsa, izšūšana, augsti papēži un asas zeķes! Kurpes izmaksas no 767 $ līdz 3483 $.

Ne katrs modesista risks iet ejot pa ielu Rihanna jauno radīšanu. Kas ir tikai džinsu zābaki, ar jostu! Patiešām - ekskluzīva.

Dziedātājs iedvesmoja kurpes, ņemot vērā viņas tetovējumus. Šī līnija izrādījās diezgan dārga, tādēļ Manolo Blahnik ierobežoja 450 pāri.

Viss ļoti dziedātāja garā, drosmīgi un seksuāli

Daudz džinsa, pajetok, izšuvumi, jostas uz potītēm un pat uz augšstilbiem

Rihanna izveidoja Manolo Blahnik apavu kolekciju