Beyonce un Jay Zie tiek audzēti

Viens no spēcīgākajiem pāriem pasaulē, Beyonce unJay Zee, šis ir otrais gads, kas aktīvi pakļauti laulības šķiršanas baumām. Zvaigžņu saime tika uzskatīta par vienu no skaistākajām un laimīgākajām. Oficiāli Beyonce un Jay Zi nostiprināja savas attiecības 2011. gadā. Burtiski kopš kāzām viņi ir pierādījuši sevi kā pāris "bez grēka". Viņu aizraujošā un kaislīgā mīlestība var tikt skatīta uz skatuves kopīgā ceļojumā personīgajos žurnālos presē. Gadu pēc kāzām, slavenībām bija meita, Blue Ivy. Bērna izskats bija tikai zvaigžņveida baložu ticamības un saliedēšanas apstiprinājums.

Tomēr 2014. gada vidū plašsaziņas līdzekļosnoplūda baumas, ka Jay Z mainās Beyoncé. Pēc žurnālistiem domām, viņa izvēlējās amerikāņu dziedātāju Rihannu, kas arī ir viņa pilnvarotais biznesā. Tajā brīdī reperes sieva izbeidza šos talismu aktīvo atspēkojumu, publicējot fotoattēlu sociālajā tīklā, kur Džeiks Z bija ar Beyonce un Rihanna. Ļoti drīz jaunieši arī uzstājās kopā koncertā, kur viņi parādīja auditorijai savu aizraujošo mīlestību, aizraušanos un savstarpēju uzticēšanos.

Jaunākās ziņas - Beyonce un Jay Z kļūst šķīrušies!

Neskatoties uz skaļu uztveri viens otram mīlestībāUn silti ģimenes attēli, izskatās, ka attiecības starp Beyoncé un Jay Z ved uz galīgo laulības šķiršanu. Kā norāda dziedātāja draugi, Beyonce ir nogurusi izliekoties un parādīt laimi. Visa tā ir maska ​​un meli. Faktiski Jay Zi jau sen ir krāpšanos ar savu sievu, ko paša dziedātājs zina. Saskaņā ar baumām, pāris nedzīvo kopā, un pat ceļojumā Beyonce ir apdzīvota atsevišķā telpā.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Kamēr tas ir taisnība, laiks pateiks mums. Pa to laiku ir tikai vērojama notikumu attīstība.

Beyonce un Jay Zi kopīgā koncertā, noliedzot baumas par viņu laulības šķiršanu 2

Beyoncé, Jay Zee un viņu meita 2014. gada MTV Music Awards

Beyonce, Jay Zee, Rihanna - mīlas trijstūris