Rihanna iezīmēja ar reklāmu kažokādu slānekli un zeķes

Amerikāņu dziedātājs, un tagad dizaineris, navir laiks pārsteigt savus fanus. Ne tik sen, Rihanna iepazīstināja ar apģērbu kolekciju "FENTY PUMA Rihanna", un tagad ir pienācis laiks apaviem. PUMA radošais direktors, kas ir dziedātājs, nonācis negaidīti. Viņa izlaidusi kolekciju kažoku krekliņus "Fur Slide by FENTY", ko viņa pati prezentēja.

Rihanna reklāmā no PUMA

Par to, ka jums ir nepieciešams veidot kažokādas čības,dziedātājs domāja ilgu laiku. Sešus mēnešus atpakaļ savā Instagram lapā dziedātājs parādījās dažādos attēlos, bet viņas kājās bija mīkstas čības. Un tagad, visbeidzot, viņas sapnis piepildījās!

Pārstāvēja viņas radīšanu, kā jau zināms,Rihanna personīgi. Attēlos, kas jau ir nokļuvuši internetā, jūs varat redzēt, ka dziedātājs tiek uzņemts reklāmā dažādos attēlos. Acīmredzot, saskaņā ar ideju, Rianna iesaka slāņus ar dažādām drēbēm. Čības bija trīs krāsās: melna, balta un rozā.

Tirdzniecības zīmola PUMA pārstāvis,kā reklāma redzēja gaismu, pastāstīja par jaunu produktu: "Pastāvīgajam ceļojumam tika piedāvāts radīt mūsu dizainera novitāti, un dažkārt vienlaicīgi neiespējami apvienot modernas un ērtas apavus. Tomēr mēs iesakām izmēģināt mūsu plāksnes. Tie ir paredzēti gan vīriešiem, gan meitenēm, un, atkarībā no modeļa, tos papildina dažādi dekori. Rihanna valkā viņas kolekcijas šīfera ieteikumus visur: baseinā, veikalā, pastaigā un, protams, mājās. "

skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?

Rihanna reklāmā no Stance

Tomēr dziedātāja pārsteigumi to nebeidzās. Rihanna iepazīstināja viņas zeķu un zeķu kolekciju, kas izstrādāta kopā ar slaveno apakšveļas zīmolu Stance. Spriežot pēc foto sesijas attēliem, produkti izrādījās ļoti asari un rotaļīgi. Mazajā intervijā Rihanna komentēja šo kolekciju: "Zeķes un zeķes atspoguļo manu iekšējo pasauli. Tajās ir kaut kas meitene un huligāns. Ir modeļi ar delikātiem lokiem visā kājas garumā, pikantu mežģīnes un gudrs raksts, un ir sporta modeļi, kuros redzamas dažādas svītras, komiksu zīmējumi un daudz ko citu. "

Tas pats fotoattēls vienlaikus skāra ikvienu ar seksualitātes un nevainīguma apvienojumu. Fotosesijā piedalījās 4 modeļi, no kuriem viens bija Rihanna.

Dziedātājs jau sen domā par slānekļa radīšanu

Šīferis ir lieliski piemērota pastaigām

Šabloni būs arī balti

Rihanna iepazīstināja viņas kolekciju ar kafijas slānekli

Šīferis tiks attēlots vairākās krāsās

Rihanna ir izstrādājusi zeķu kolekciju kopā ar preču zīmi Stance

Rihanna iezīmējās reklāmas kostīms

Rihanna reklamē ne tikai zeķes, bet zeķes

Kolekcija no Rihanna un Stance