Kā internetā izsmēja Met Gala-2016 apģērbus?

Pēc Met Gala, daudz smieklīgimēmus, kuru radīšanu iedvesmoja cilvēki no zvaigžņu skaistumu apģērba. Pagājušajā gadā izplatījums ir sadalījies Rihanna, apģērbts omlete apģērbā un Sarah Jessica Parker, kas valkāja ugunīgu cepuri. 2016. gadā lietotāju "raža" kļuva ievērojami lielāka!

Pūtītes no Beyonce

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa kritiķutāpat kā The Givenchy kleita, kurā Beyoncé parādījās uz sarkanā paklāja, pranksters salīdzināja savu modeli ar neveselīgu ādas seju, ko skārusi melno virsmu. Šādas domas radīja pērles, ar kurām sēru dāsni mazināja apģērbu.

Rita Ora un putekļu sūcējs

Rita Ora tualete nezaudēja uzmanību. Kleita no zīmola Vera Wang, dekorēta ar strausu spalvām, kas salīdzinājumā ar suku džemperi putekļu tīrīšanai.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Bella Hadida un Kendall Jenner Londonā piedalījās praida gājienu
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos

Citas asociācijas

Spilgti dzeltens tualetes piederums Solange Knowles atgādinājamikroshēmu lietotāji. Ar savu vieglo ieroču Selena Gomez kļuva Ronald McDonald, Keti Perri varone filmā "Vistas Run," Kim Kardashian Android ierīcēm no "Star Wars", un Sāra Dzhessiku Pārkere tika salīdzināti ar Aleksandrom Gamiltonom.

Lady Gaga kostīms saistīta ar mikroshēmu, Michelle Monaghan aprīkot ar atkritumu maisā, un Kendall Jenner kleita ar krāsainām flīzēm.

Rita Ora un putekļu sūcējs

Solange Knowles un kartupeļu čipsi

Selena Gomez un Ronalds Makdonalds

Katy Perry un heroīns "Escape from the vira coop"

Kim Kardashian un android-translator Tri-pi-o

Sarah Jessica Parker un Aleksandrs Hamiltons

Lady Gaga un datoru mikroshēma

Michelle Monaghan un atkritumu maiss

Kendall Jenner un daudzkrāsainas flīzes