Pop megana lapsa

Megan Fox - skaista aktrise, kurā vēnasplūsmas īru, franču un Native American asinis. Pedigree atstājis par izskatu meitene - viņa ir ne tikai pievilcīgs sejas, bet arī smart skaitlis.

Megan Fox parametri - augstums, svars

Megan Fox skaitlis piesaista ne nejauši uzmanību, to var saukt par ideālu:

  • Meitenes augstums ir 163 cm;
  • Svars - 50 kg.

Šādi Meganas Foksa figūras parametri viņai devaIespēja kļūt par atpazīstamu modeli un tautas aktrise. Bet, protams, aktrise saglabā un atjaunina dabiskos datus. True, kad Megan Fox pārgāja un zaudēja pārāk daudz svara. Pirms dažiem gadiem viņas svars samazinājās līdz 45 kg. Festivāla filma "Jennifera ķermenis" lika piedzīvot izsīkumu. Viņa pati atzīst, ka tajā laikā viņa bija vairāk kā zombies - viņa kļuva par neinteresantu apkārtējo pasauli, viņa apstājās iziet, aktrise sāka laist matus.

Bet zvaigzne ātri saprata, ka viņa var zaudētNe tikai veselība, bet arī darbs, jo režisori arvien vairāk sāka aicināt viņu uz lējumu - priesteris Megan Fox nebija piemērots, lai spēlētu seksuālo varoņu lomu.

Tagad ir Megan Fox

Popa Megan Fox Ninja Turtles - filma,atbrīvots plašu nomas 2016, atkal prieks fani. Šobrīd aktrise ir viņas parastais svars. Atbalstot to viņai palīdz īpaša diēta, pamatojoties uz asins grupu, veicot jogas un pilates. Popa Megan Fox ir elastīga un skaista arī tāpēc, ka aktrise patīk braukt ar velosipēdu un dejot.

skatīt arī
  • Megan Fox ar saviem dēliem meiteņu kleitiņās devās iepirkties lielveikalā
  • Megan Fox rotaļīgi un vilinoši iepazīstināja ar savu apakšveļas kolekciju
  • Megan Fox priecē ventilatorus ar citu momentuzņēmumu zeķēs

Megan nepatīk gatavot sev, bet viņa to mīl par viesiem un ģimeni. Protams, viņa reizēm pati sevišķi paļaujas uz augstas kaloritātes pārtikas - konfekšu, kartupeļu ar mērci, cūkgaļas steiku un soda.

Megan Fox ir aktrise ar skaistu bagātību

Megan Fox nodarbojas ar sportu un ievēro diētu

Megan Fox par Ninja Turtles kopu

īsās kleitas ir ļoti iet Megan Fox

Megan Fox ir ideāli parametri

Megan Fox var lepoties ar savu figūru

skaista ass Megan Fox

Megan Fox ir precējies un viņam ir bērni

pop Megan Fox uztver skatu