Keith Harington izteica savu viedokli par vīriešu seksismu filmas

Pēc Lielbritānijas aktiera Ķīnas parādīšanāsHarington televīzijas sērijā "The Thrones spēle" aiz viņa stingri nostiprinājis dzimuma simbola nosaukumu. Tomēr šī situācija nav patīkama Kita, un viņš mums teica, ko viņš domā par seksismu filmu industrijā.

Harington Intervija Sunday Times Magazine

Crazy sērijas popularitāte, bet tajā pašā laikāun mīlestība no faniem, palielinās, atbrīvojot katru no jaunajām sērijām. Tas atstāj noteiktu nospiedumu uz viņa personīgo dzīvi un turpmāko karjeru. Nesen Harington arvien vairāk saskaras ar faktu, ka gleznu producenti un režisori vēlas redzēt viņu tikai kā varoņa mīļāko vai supermens, kam nepārtraukti vajadzētu būt pakļautiem kamerai. Šis fakts ne tikai apgrūtina Kit, bet rada šaubas par viņa talantu. Savā intervijā Britu izdevumam Sunday Times Magazine Harington atzina:

"Es pilnībā atbalstu šos aktierus un aktrises,kas jau ir izvirzījuši jautājumu, ka filozofijā tiek uzplauka seksisms. Bet es vienkārši nesaprotu, kāpēc visi runā tikai par sievietēm, jo ​​arī vīrieši tiek skarti. Es to bieži saskaras ne tikai ar filmu kopumu, bet arī ar fotoattēliem. Jūs nevarat iedomāties, kā tas ir pazemojošs. Šķiet, ka man tiek noņemti tikai mana ķermeņa, sejas un cirtas dēļ. Tomēr es patiešām vēlos domāt, ka esmu nepareizi, ja galu galā izrādās, ka man ir taisnība, tad visticamāk es pametu šo profesiju neatkarīgi no tā, cik grūti man to bija izdarīt "
Haringtons arī teica, ka viņa sociālie tīkli katru dienu arvien vairāk piepilda dīvainas apelācijas.
"Jūs zināt, man bija jāsaskaras ar faktu, ka mani faniViņi pārtrauca mani lietot komplektu, un viņi to sauc par "Cutie", "kaķēnu" uc Tas ne tikai apgrūtina mani, bet tas mani arī biedē. Kāpēc, kad jūs vērsieties pie meitenes "Leļļu", viņa, visticamāk, tiks aizskartas. Kāpēc visi domā, ka šī attieksme pret jūsu mīļāko aktieri ir pieļaujama? Tas ir nepareizi. Un tas atkal pierāda, ka seksisms pastāv ne tikai attiecībā uz sievietēm, bet arī vīriešiem "
sūdzējās komplekts.

skatīt arī
  • Nicole Kidman Keith Harrington likt neveiklā stāvoklī gaisā
  • "Tronu spēles" fani atvadījās uz vilku ar nosaukumu Ghost
  • Keith Harington plāno dzīvot kopā ar savu draudzeni Rose Leslie

Džona Snovs ir Ķīnas slavenākais darbs

29 gadus vecais Keith Harington dzimis Lielbritānijā,kur viņš dzīvo līdz šim. Aktiera spējas komplektam tika nodotas no savas mātes, lai gan bērnībā viņš vairāk sapņoja par žurnālistiku nekā par kino. 2008. gadā viņš absolvējis Londonas Universitātes drāmas un stažēšanās runas centru. Kino un teātra laikā viņš izvēlas spēlēt dramatiskos darbos. Viņa slavenākais darbs ir John Sniega lomā eposā "The Thrones spēle".

Britu aktieris Keith Harington

Kitam tas nepatīk, kad viņam tiek lūgts izģērties kameras priekšā

Keith uzskata, ka tas tiek noņemts tikai ķermeņa, sejas un cirtas dēļ

Praktiski visos foto sesijās Ķīnai tiek lūgts noņemt apģērbu

Keith filmā "Pompeii" arī parādīja kailu ķermeni

Keith Harington televīzijas sērijā "The Thrones spēle"