Travis Fimmel un viņa sieva

Austrālijas aktieris tagad aktīvi attīstāsViņa pašu karjeru, piedaloties vairākos veiksmīgos projektos. Tomēr fani aizvien vairāk interesējas par Travisu Fimmeli un viņa sievu vai draudzeni. Un ja aktiera dzīves partneris vēl nav pieejams, kāpēc.

Aktiera Travis Fimmel biogrāfija

Travis Fimmels dzimis 1979. gada 15. jūlijāAustrālija. Viņa vecāki līdz šim piederēja un piederēja piena fermai, kas atrodas ievērojamā attālumā no lielākajām valsts pilsētām. Papildus Travisam viņa vecāki brāļi tika audzināti arī ģimenē. Bērnība saimniecībā bija saistīta ar nopietnu darbu, kurā bērni veltīja gandrīz visu savu brīvo laiku. Tādējādi pat mācoties skolā, viņi atkāpās. Tomēr Traviss izcilus panākumus spēlēja futbolā un pat varēja iekļūt jauniešu Austrālijas komandas komandā.

Tā ir cerība uz veiksmīgu sporta karjerubija iemesls, kāpēc jauneklis no savām dzimtajām zemēm pārcēlās uz Melburnu, taču trauma bija šķērslis Travis Fimmel profesionālās futbola treniņam. Tajā pašā laika posmā viņš tiekas Dāvida Zelcera pilsētā, kurš vēlāk kļūst par jaunā vīrieša vadītāju. Viņš pārliecina jaunekli, ka viņš var kļūt par veiksmīgu modeli un karjeru, taču tam ir jādodas uz ASV.

Pirmais veiksmīgais Travis Fimmel projekts bijalīgums ar modes zīmolu Calvin Klein, kurš uzaicināja vīrieti piedalīties reklāmas kampaņā. Bet pirmā aktīva jaunā vīrieša pieredze nebija tik veiksmīga. Tātad sērija "Tarzāns", kurā galvenā loma bija Travis, auditorija saņēma ļoti aukstā kārtā un drīz slēdza. Veiksmīgāks "zvērs" ar Patriku Svēzi ar nosaukuma lomu ilgstošās dēļ šī aktīva slimības dēļ. Travis, kurš spēlēja galvenā personāla komandieri, atkal palika bez darba.

Tomēr korizmatiskais austrietis ar skaistu figūru un pīrsings pelēkām acīm pamanīja direktorus un producentus. Diezgan bieži tika piedāvātas nelielas Travis lomas.

Reālā triumfa dalībnieks bija dalībaTV sērija "Vikings". Travis spēlēja vikingu iekarotāju līdera Ragnara Lodbroka lomu. Sērija, kuras pirmā sezona tika izlaista 2012.gadā, bija ļoti veiksmīga un bija ļoti populāra. Smags debija lielajā filmā Travisam Fimmelam bija Anduina Lothara loma filmā "Warcraft", kas balstīta uz pasaules slaveno datorspēli. Vēl viena nozīmīga Travisa loma 2016. gadā - Stanislavs "Kat" Katchinsky E.M. romāna adaptācijā Piezīme "Rietumu fronte bez izmaiņām".

Travis Fimmelas personīgā dzīve un ģimene

Par aktiera personīgo dzīvi nav pārāk daudz zināms. Mēs varam droši pateikt, ka Travis Fimmel nav precējies. Brīvi no filmēšanas laika, kad vīrietis izvēlas tērēt vientulībā, visbiežāk viņš dodas uz savu dzimto saimniecību. Tur Travis Fimmel sazinās ar viņa ģimeni, brāļiem, kuri joprojām palīdz vecākiem vadīt savu mājsaimniecību.

Ja intervijā Travisam Fimmelam sarunānāk pie viņa draudzenes, viņš parasti joko, sakot, ka viņš to neatrada. Turklāt dažās viņa atbildēs aktieris dod diezgan iespaidīgu īpašību sarakstu, kas būtu viņa izvēlētajā. Ne katra meitene var apmierināt šādas nopietnas prasības.

skatīt arī
  • Travis Fimmel pieaugums un citi parametri
  • Travis Fimmelas personīgā dzīve
  • Charlize Theron aizņemts grafiks: šaušana reklāmas Dior un fotosesijas par GQ žurnāls

Šāda skaidrība izraisīja baumaska Travis Fimmel ir gejs vai zils, bet šī versija vēl nav apstiprināta, izņemot to, ka vīrieša ģimenes stāvoklis paliek nemainīgs, un drīz vien viņš drīz pamet bakalaura rangus.

Travis Fimmel jaunībā

Travis Fimmel reklāmas Calvin Klein

Travis Fimmel sērijā The Vikings

Travis Fimmel filmā Warcraft

Travis Fimmel

Travisam Fimmelam ir divi vecāki brāļi

aktieris saka, ka viņš vēl nav izpildījis viņa mīlestību

aktieris joprojām ir vienota

ir baumas, ka aktieris ir gejs