Tommy Hilfiger prezentēja sadarbību ar Dzhidzhi Hadida

Modes nedēļā Ņujorkā notika prezentācijakolekcija no brendas Tommy Hilfiger, ko nevar nosaukt par parastu. Šoreiz, ne tikai zīmola dibinātājs, bet arī Gigi Hadid, arī palīdzēja izveidot modernu apģērbu.

Jauna loma

21 gadus vecais Gigi Hadid uzvar jaunos horizontus. Ventilatori ir pieraduši redzēt garas kājas skaistumu pie catwalks, bet tagad supermodel ir kļuvis par dizaineru. Gigi debija notika stingri vadījis amerikāņu modes dizainere, 65 gadus vecais Tomijs Hilfiger, un tā notika modes nedēļas laikā Ņujorkā 9. septembrī.

Ekstravagantās klasikas

Sākt Hadid, pēc ekspertu domām, var izsauktvairāk nekā veiksmīga. Parādīt pati bija uz Manhattan piestātnes. Modes šovu atklāja seksīga kolekcijas veidotājs Gigi Hadida jūras stilā. Viņa gāja gar katedžu apvalkā, tvertne ar enkuru, ādas šaurās bikses.

Lielākā daļa no līnijas attēliem, kas sastāv no trīsdesmit komplektiem, kas izgatavoti baltā un zilā krāsā, atradīsies gardu modes sieviešu skapī.

skatīt arī
  • Bella Hadid ar "neapbruņotu" tērpiem eksponēti Parīzes Aleksandrs Vauthier
  • Tommy Hilfiger šūts kāzu kleitu viņas meitu
  • Zayn Malik stāstīja, kā atrast laimi mazās lietas!

Pievienot, Hadids un Hilfiger priecājās par sadarbības rezultātiem. Top modelis pateicās Tommy par lielisko pieredzi, un modes dizainere teica, ka viņš bija apmierināts ar Gigi idejām.

65 gadus vecais Tomijs Hilfiger un 21 gadus vecais Gigi Hadid

Jaunā Tommy Hilfiger kolekcija ir veidota jūras stilā

Savākšanas radītājs Tommy Hilfiger pats atvēra podiķi

Baltajā un zilajā diapazonā

Sexy un ekstravagants!

Gaismas kleitas grīdā

Ādas izstrādājumi

Trikotāžas džemperis

Interesanta sloksne