Rihanna mēģināja Marie Antoinette tēlu

Nesen Rihanna, kas devās uzpasaules tūre, nepiekrita viņu faniem ar jaunām fotogrāfijām. Piedzīvojumu dīva pacienti bija apbalvoti! Otrajā dienā gaisma redzēja projektu glancēto CR Fashion Book, kura galvenais raksturs bija saldaini barbadu skaistums.

Mūsdienu Marija Antoineta

Daudzi uzskata Rihanna par ne tikai pasaules karalieniMūzika un modes. Tagad, ar vieglu roku skandalozu Teriju Richardsonu, dziedātājs mēģināja uz Louis XVI sieva Marijas Antoinetes tēlu, dekorējot jauno žurnāla CR Fashion Book jauno izdevumu.

Screaming Seksualitāte

Attēlos, kas jau parādījušies internetā, RiIzturas korseņos, atklāsās mini kleitas ar sarežģītu frizūru uz galvas. Fotogrāfijas izrādījās spilgtas un provokatīvas, piemēram, vienā no fotogrāfijām izpildītājs uzrāda tukšu krūtiņu.

Runājot par ideju par fotoattēlu, publikācijas radošais direktors Karin Roitfeld teica:

"Par lapām jaunāko spīduma es gribēju apvienot pretējo, nav mijiedarbojas emocijas -. Sajūtu piesaisti un noraidīšanu, valdzinošu spīdumu un skaistumu, aiz kuras slēpjas draudīgs noslēpumus pils"
skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?

Rihannas attēli izraisīja apspriešanos tīklā. Daži lietotāji uzskata, ka dziedātājs spilgtā veidā tikusi galā ar uzdevumu, un citi uzskata, ka uzrādītie fotoattēli ir trausli, asprātīgi, ka rāmis ir ļoti mazs par giljotīnu. Un ko jūs domājat?

Rihanna CR jaunās grāmatas jaunajā izdevumā

Rihanna kļuva drosme mūsdienu Marie-Antoinette

Šaušanas autors bija Terijs Ričardsons

Fotogrāfijas izrādījās atklāti

Rihanna ir skatuves un modes karaliene!

Ree un viņas karalis - reperis Drake