Kima Kardashjana dzīve pēc laupīšanas: pastāvīgas asaras un simtiem tūkstošu dolāru zaudējumi

Pēc nedēļas sekulāra lauva KimaKardashian tika nozagts Parīzes viesnīcā, viņa ir pakļauta presei. Tūlīt pēc incidenta zvaigzne lidoja uz Ņujorku, un tās pārstāvji ziņoja, ka Kim nebūs redzams sociālo tīklu un sabiedrisko pasākumu laikā nedēļā. Šodien bija vēl viena, mazāk pozitīva informācija par Kardashjansa plāniem.

Kims vienmēr raudo

Pēc atgriešanās ASV sieviete bloķēta iemitinājusies mājā,ko ieskauj liels skaits apsargu. Viņa atsakās redzēt nevienu citu, kas nav viņas bērni, laulātais un tuvi radinieki. Vakar laikrakstā bija intervija par iekšēju personu, kas cieši iepazīstināja Kim. Viņš aprakstīja, kā 35 gadus vecā slavenība jūtas tagad:

"Kims vienmēr raud. Viņa, protams, mēģina to nedarīt ar bērniem, bet viņai ir ļoti grūti sevi ierobežot. Turklāt viņa sāka attīstīt paranoju. Viņa vienmēr domā, ka ar to atkal notiks kaut kas līdzīgs. Viņa vienmēr atkārto laupīšanu Parīzē un apgalvo, ka tā varētu būt daudz sliktāka. Tikai tagad viņa saprata, ka viņai ļoti paveicas. Turklāt Kims ļoti baidās par saviem bērniem. Viņa praktiski nepiedalās ar viņiem. Tagad nav jautājuma, kas parādās internetā vai ko ieskauj cilvēki. Es domāju, ka Kimam vajadzēs atgūt vismaz mēnesi. "
skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Katru dienu Kardashian zaudē tūkstošiem dolāru

Kamēr laicīgās lauvas cienītāji ir viņai līdzjūtīgi,finanšu konsultanti apņēmās aprēķināt kaitējumu Kim, jo ​​tas vairs neparādās sabiedrībai. Tātad Samuels Reds apliecina, ka tikai publikācijās sociālajos tīklos Kardashian nopelna aptuveni 1 miljonu ASV dolāru mēnesī. Lūk, ko vēl Samuels teica par Kimu:

"Viņai ir vissliktākā prombūtne,tas var būt. Jo ilgāk tas neiziet, jo ilgāk tas neparādās internetā, jo vairāk naudas tā zaudē. Tomēr nevajag izmisums, jo es esmu 100% pārliecināts, ka tā pirmā parādīšanās izraisīs nepieredzētu maisījumu. Vēl jo vairāk, zinot, kā Kardašijas ģimene zina, kā prezentēt ziņas, es domāju, ka Kims ātri atgūs savus finansiālos zaudējumus. Vissvarīgākais ir tas, ka viņas prombūtne nebeigsies ilgi, kad viņas izceļošana zaudēs savu nozīmi un nebūs sabiedrības interesēs. "

Kim Kardashian tika aplaupīts Parīzē

Kim Kardashian pastāvīgi raud

Kim aizslēdzās mājās ar bērniem un atteicās sazināties