Robbi Uilyams pirmo reizi parādījās sabiedrībā pēc atzīšanas plastiskā ķirurģija

Ļoti drīz visi mūziķa Robbija Viljamsa fanivarēs dzirdēt viņa jauno albumu Heavy Entertainment Show. Šajā sakarā tagad Take That ieņemošajā solistā ir ļoti aizņemts grafiks. Viņš pastāvīgi izplata intervijas un tēmām, kas neattiecas uz viņa darbu.

Plastikas ķirurgi palielina pašnovērtējumu

Tagad ir ļoti patīkami apskatīt Robbiju Williamsu. Tas izskatās izcili: pastiprinātie skaitlis, perfektu seju un nevainojamu smaidu. Robijs atkal to pierādīja, kad vakar ieradās auditorijā. Viņš dižojās zilas zamšādas jaka, melnas džinsu un T-krekls. Tomēr tas ne vienmēr ir bijis, un vēl nesen mūziķis nevēlējās iet ārā, jo to atspulgu spogulī.

Pirms vairākiem gadiem no slavenā dziedātāja cietadepresijas. Viņš apmeklēja ārstu, devās uz īpašiem kursiem un paņēma antidepresantus, bet nekas neko nedarīja. Un nav skaidrs, kas būtu izbeidzis viņa raktuvēs viņa izskatu, ja kādreiz Robbie nebūtu nolēmis radikāli mainīt to. Williams atrada plastisku ķirurgu ar labu reputāciju un devās uz uzņemšanu. Tagad tajā laikā Robbie ar smaidu atceras un par viņu runā šādi:

"Pirmkārt, ārsts man ieteica dažādas injekcijas. Tas bija Botoks un pildvielas. Un es tik uztraucu, ka tagad es nevaru pārvietot manu pieri. Turklāt es nolēmu mainīt zoda formu, un es veiksmīgi izmantoju. Pēc tam mana pašcieņa palielinājās, un nebija izsekot depresijai. "
skatīt arī
  • Ar Robbi Uilyamsa un viņa sieva atsauca apsūdzības seksa terorismu
  • Hercogiene Kamilla pastāstīja, ka kopīgi ar savu Lady Gaga
  • Robbi Uilyams atkal atsegties par vāka attieksme pediņš-publikāciju

Williams ieņēma stingru diētu

Tomēr ārsts teica Robbei, ka plastmasas ir mazas,izskatīties labi. Ārsts ieteica mūziķim pārskatīt savu uzturu, dzīvesveidu un aizmirst par sliktajiem ieradumiem mūžīgi. Šis lēmums Viljamsam nebija viegli, bet viņš to izdarīja, tā stāsta par to:

"Viss sākās ar panikas lēkmi. Tad man bija 42 gadi. Es devos uz studiju, lai ierakstītu hit, un manā galā šādas domas skrēja: "Es esmu tauki. Man ir maisi zem acīm. Kā es varu dziedāt vispār? Ko es varu piedāvāt auditorijai? " Tieši tad sākās depresija. Tomēr pēc plastiskās operācijas es sēdēju uz ogļhidrātu diētu un sāka spēlēt sportu. Tas nebija viegli, bet diezgan efektīvi. Kā es atceros, es pazaudēju 3 kilogramus 5 dienu laikā. Kopš tā laika mana dzīve ir pilnīgi mainījusies. Kaut gan, iespējams, man nepatīk tikai pats, jo mana sieva Aila Fišere un divi bērni par mani bija traki. Bet es nevarēju kaut ko darīt ar sevi ... Tagad es arī uztura, bet dažreiz es varu atļauties gardumus. "

Robbie Viljamsa, 2016. gada 16. oktobris

Robbie 2015. gadā

2012. gadā Robbie cieta no depresijas

Williams 2006. gadā

Robbie 2004.gadā

Robbie Williams, 1996