Bella Hadid kļuva par vienu no modeļiem Victoria39's Secret

Pirms gada Hadida māsu ģimene notikaIlgi gaidītais notikums. Gigi ir kļuvusi par vienu no modeļiem parādītu zīmolu Victoria "s Secret. Kā atzina intervijā ar meiteni, lai būtu uz pjedestāla šīs leģendārās zīmols ir bērnības sapnis. Šodien kļuva zināms, ka viņas jaunākā māsa Bella, arī ņēma šovā, tā ir patiesība, kā vienmēr, Emocionāli ierobežota.

Bella vēl nav komentējusi savu tikšanos

Tas, ka jaunākais Hadid visticamāk parakstītslīgums ar slaveno zīmolu apakšveļa kļuvis zināms šodien. Bell tika fotografēts paparaci, tas nāca no mītnes Victoria "s Secret Ņujorkā. Tā modelis valkāja apjomīgus haki bikses, melnas sporta krūšturis, īss bumbvedējs jaka un sandales ar cilpu uz augstiem papēžiem. Tomēr, lai saprastu pie stonily kādas emocijas piedzīvoja Bella, tas bija grūti, bet aizdomas apstiprinājās pēc stundas.

Apmetuma mākslinieka Vincent Instagram lapāOkendo, kurš strādā pie jaunākā Hadida parādījās ļoti sulīgs attēlu. Par to bija priekšstats par Bella ar nolaistām biksēm. Viņa paņēma bildes no sevis viņa apakšveļa, un Vincent ir kaut kas tur ar otu aizlāpīt.

Bella Hadid un Vincent Okiendo

Saskaņā ar fotogrāfiju Oakendo ir parakstījis šādu parakstu:

"Bella, mans skaistums, es apsveicu ar dalībuparādīt Victoria "s Secret! Kā redzat, mūsu ceļojums nes labus rezultātus. Mūsu sadarbība vienmēr ir bijusi neparasta un ļoti īpaša. Es esmu lepns par jums un ceram uz jūsu nākamo soli modelēšanas karjeru!".
skatīt arī
  • Bella Hadida un Kendall Jenner Londonā piedalījās praida gājienu
  • Bella Hadid ar "neapbruņotu" tērpiem eksponēti Parīzes Aleksandrs Vauthier
  • Kāds ir noslēpums harmoniju Bella Hadida?

Vai Bella ir jaunā šovu seja?

Kolekcija no Victoria's Secret inšis gads notiks 5. decembrī Parīzē. Starp citu, šī ir pirmā reize, kad šovs notiks galvaspilsētā Eiropas modes. Pirms tam tas vienmēr notika Ņujorkā un tikai vienreiz Londonā. Saskaņā ar iekšējo informāciju, kas tikai tagad parādījās ārvalstu mediji, kļuva zināms, ka Bell būs zvaigzne parādīt. Papildus viņai šajā šovā piedalīsies Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Jasmīna Tux Zhozefin Skriver un citas meitenes, kas vienmēr ir 15. Šajā kļuva zināms oficiālo sponsoram - preču zīmes un Max Factor, jauna seja Viktorijas "s Secret kļuva Stella Maxwell .

Bella Hadid pie Victoria39 biroja Ņujorkā

Bella jau ir strādājusi ar galvenajiem zīmoliem apakšveļas ražošanai

Gigi Hadid ir arī Victoria39's Secret