Singer Rihanna dekorēja sevi ar drosmīgo numuru "Paper Magazine" vāciņu

Barbadosas dziedātāja Rihanna atkal"Iegādājies" žurnāla "Paper Magazine" lapās. Atcerieties, ka šī aktrises foto sesija ir jubilejas viena. Pirmo reizi viņa tika uzaicināta uz spīdumu kā meitene tieši pirms 10 gadiem.

Žurnāla vāks

2007.gadā dziedātājs bija tikaiatbrīvoja savu trešo studijas izlaidumu, Good Girl Gone Bad. Saskaņā ar zvaigzni, šī radīšana viņai kļuva par sava veida brīvības iemiesojumu. Ir vērts maksāt dāvanu: albumu novērtēja kā "lielisku" gan fanu, gan mūzikas kritiķi.

Popbola zvaigzne Sebastianam Faenai

Pēc viņa atbrīvošanas Rihanna vienkārši "pamodās"slavens ". Par Karību jūras reģiona pop dziedātāju visi sāka runāt. Tad RiRy pasludināja savu galveno saukli "Dzīve bez robežām" un turpina to ievērot līdz šai dienai.

Rihanna (Rihanna) dekorēja žurnāla Paper Magazine marta izdevumu

Buntarka, crappy meitene un pop princese!

Acīmredzot aktrise izvēlējās pareizo ceļu. Viņa ierakstīja piecus veiksmīgākos albumus, izstrādājusi vairākas drēbju kolekcijas (Fenty Puma) un apavus (ar Manolo Blahniku), tika piešķirts Gada labdarības virsraksts ...

Rihanna drosmīgā attēlā iezīmēja "Paper Magazine"

Ir grūti uzskaitīt visus sasniegumus un sasniegumusRihanna, tomēr ar visu savu regālijas, tas joprojām ir tas pats dumpīgs, ekscentriski dāma, kas malku alkohola burkas pie Grammy un dejoja bikini, radzēm ar rhinestones uz pludmali Barbadosā. Jaunais, pavasara izdevums vāks - iemieso saukli #BreakTheRules. Ņemot skatījās caur žurnāla lappusēs, jūs redzēsiet, Rihanna, kas tas ir: harizmātiska, unikāls, spilgti.

Rihanna kleitās no Christian Dior, Bally, Proenza Schouler un DSquared2

skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?

Galvenais šaušanas stilists un foto sesijas ideja teica:

"Mēs nolēmām, ka būtu ļoti noderēt tādu mākslinieku kā Rihanna pilnīgi parastajā vidē."