Rihanna neparasts apsveica karaliene Elizabete II dzimšanas dienu

Dienu pirms karaliene Elizabete IIViņš tika izpildīts '91. Monarch saņēma apsveikuma masu, un ne tikai no savas ģimenes un draugiem, bet arī no faniem. Starp viņiem bija arī Barbadosa dziedātāja Rihanna, tomēr daudzi fani viņas apsveicam nesaprotu.

Rihanna

Rihanna

Fotoattēli Rihanna s Instagram

Fotoattēli Rihanna s Instagram

Kolāža fotogrāfijas dusmīgu fanu

Rīta 21. fani Rihanna un Elizabete II aprīlīTas sākās ar ļoti neparastu nodarbošanos. Uz lapas dziedātājs Instagram kolāžu fotogrāfijas tika publicētas kurā momentuzņēmumi Rihanna tika likts, kas atbild par galvas Lielbritānijas karaliene. Kā paskaidroja dziedātāja, tāpēc viņa apsveica monarha dzimšanas dienu. Šis ārkārtas žests nepatika fani, un, kā Elizabeth, un lielākā daļa no Rihanna, un tie pelted izpildītājs bīstamas posts.

Rihanna sarkanu mētelis

Rihanna sarkanu mētelis

Lielbritānijas karaliene sarkanā mētelis

Lielbritānijas karaliene sarkanā mētelis

Lūk šāds komunikācijas plānu var atrast internetā:

"Kā tas viss varētu nākt klajā? Rihanna nesaprot, ka tas ir aizskarošs un necienīgi, attiecībā uz Karalienes? Elizabete II vienmēr ir pārstāvēta ar izsmalcinātību, izsmalcinātību un izlūkošanas, piemēram, kolāžas ieteiktu citādi. Tas varētu veikt tikai stulba cilvēks, kurš nesaprot, izmantojot to, kas notika dzīvē Elizabetes II. Rihanna, pat ja jūs nezināt visu, tad iemācīties cienīt pat viņas vecumu. Tas ir piemērots jums manu vecmāmiņu. Vai tu kauns? ".

Foto no Instagram Rihanna - image 3

Foto no Instagram Rihanna - image 3

Queen pagriezās Rihanna

Queen pagriezās Rihanna

skatīt arī
  • Uz motora pārsega karalienes Elizabetes II piesavinājusies skotu ... poniju!
  • Liam Payne tikās ar Korolevoy Elizavetoy II un princi Hariju pie ceremonijā Queen "s jauno līderu
  • Keyt Middlton runāja par viņa attiecībām ar karalienes Elizabetes II un viņas palīdzību sākumā ģimenes dzīves

Karaliskā ģimene joprojām klusē

Pēc tam, kad skandāls izcēlās, daudzi uzreizEs atceros, ka Rihanna ir draudzīgas attiecības ar princi Hariju. Pavisam nesen, dziedātājs un mazdēls karalienes Elizabetes II apmeklēja kopā veltītajā pasākumā 50.gadadienu Barbadosa. Tur ir ne tikai slavenības ir ziedojuši asinis HIV, bet arī ilgu laiku runāja nepiespiestā gaisotnē. Pēc tam, Harijs un Rihanna apskāva un izdarīja vairākus kopīgus fotogrāfijas. Līdz šim ir ziņots princis nav oficiālu komentāru par kolāžu.

Izdrukas Garri un Rihanna

Izdrukas Garri un Rihanna

Izdrukā GARRI un Rihanna svētkos 50. gadadienai Barbadosa

Neskatoties uz to visu, Rihanna nav apniktapsveicu šāds plāns, jo tas nav gatavojas kolāža noņemt no sociālā tīkla. Par šo dziedātājs teica pēc interneta lietotāju, lai novērstu publicēšanu. Pēc tam, kad šis tīkls sāka parādīties baumas, ka Rihanna tādējādi cerot piesaistīt uzmanību viņa personai.

Foto no Instagram Rihanna - image 4

Foto no Instagram Rihanna - image 4

Fans nepatika kolāžu