Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators

Rihanna atkal plašsaziņas līdzekļu uzmanības centrā, izņemotJautājumus par interesantu situāciju, dziedātājs sniedza vēl interesantu informāciju par notikumu. Šķiet, ka Rihanna pievienojās "uzņēmuma" slavenībām, kuras medīja nelaimīgi fani. Dažādos laikos Madonna, Eva Mendes, Jared Leto, Uma Thurman, Jennifer Lopez un Jennifer Lawrence cieta no viņu fanu uzmanības. Dažādos laikos šīs slavenības saņēma draudus faniem un pat kļuva par uzbrukuma upuriem!

Dziedātājs iznomāja miesassargus

Riri "saņēma" pārmērīgu noteiktu uzmanībuSalmira Fieratoviča. Šī visa epika sākās pagājušajā gadā: cilvēks devās ceļā uz aktrises savrupmājas teritoriju un pat ar nazi. Viņš tika uztverts un nodots Themis rokās, bet nepietiekams pielūdzējs drīz devās bez maksas un turpināja spēlēt zvaigzni.

Nav taisnīguma cerības

Kurš būtu domājis! Pagājušajā nedēļā crazy ventilators atkal uzkāpa Barbadosu dziedātāju īpašumā. Apsargi sauca policiju, bet tiesnesis ... ļaujiet iebrucējiem iet. Protams, puisis atkārtoti nāca pie dziedātāja nama un teica, ka nekas viņam netiks apturēts - viņš jebkurā veidā saņems savu elku uzmanību.

Rihanna turpina spēlēt ventilatoru

Tas ir labi, ka tajā laikā aktrise pati nebijaMājās. Viņi saka, ka viņa vairs nevēlas uzticēties Amerikas tiesu sistēmai un dod priekšroku sev pašam. Dziedātājs pieņēmis papildu drošību sev.

skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?
  • Rihanna neparasts apsveica karaliene Elizabete II dzimšanas dienu

Tiesa, tiesa nolēma, ka Feratovičs dosies uz psihoneiroloģisko slimnīcu, lai izārstētu viņa apsēstību, bet kas var garantēt, ka zāles var viņam palīdzēt?