David un Victoria Beckham

Dāvida un Viktorijas Bekhemas savienība tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajiem un laimīgākajiem starp zvaigžņu pāriem. Gadu gaitā viņi ir parādījuši ideālas attiecības ar citiem.

Viktorija un Deivids Bekhems - mīlas stāsts

Sākas Viktorijas Adamsa un Deivida Bekhema romāns1997. gads. Tajā laikā abi laulātie jau bija populāri - Viktorija veiksmīgi dziedāja grupā Spice Girls, un David spēlēja futbola komandai Manchester United. Viņu tikšanās notika futbola spēlē. Viktorija nepieprasīja Dāvidu par autogrāfiem, kas viņam daudz pārsteidza, bet rakstīja viņas tālruņa numuru uz biļeti, kas, starp citu, joprojām saglabājas. Savukārt viņš, neraugoties uz to, ka viņš sapņoja par iepazīšanos ar populārās grupas solistu, varēja iepazīties tikai ar sevi. No sākuma parādījās mīlestība, un attiecības attīstījās ātri.

Gadu vēlāk, kad viņi tikās, zvaigzne paziņoja par saderināšanos, un drīz apprecējās.

Mīlestības stāsts turpinās līdz šai dienai - 2015. gadā pāris svinēs kāzu 16. gadadienu.

Viktorijas Bekhema un Deivids Bekhems kāzas un bērni

Svinīgās kāzas notika jūlijā1999. Deivids un Viktorii Bekhem kāzas notika ar karaļa skalu vienā no Dublinas pilis. Šobrīd David un Victoria Beckham ir 4 bērni:

  • Laulības laikā viņiem jau bija dēls Brooklyn;
  • 3 gadu laikā bija arī otrais bērns - Romeo James;
  • Dēls Kruza dzimis pēc krīzes, kāda viņai piedzīvoja 2003. gadā, pārpustības pārpratums bija saistīts ar skandaloziem baumām par Dāvida nodevību ar Rebecca Luzas palīgu;
  • 2011. gadā Bekhems piedzima Hārpera Seven meitu, burvīgu meiteni, kas ļoti līdzinās viņas mātei.

Cik daudz bērnu no Dāvida un Viktorijas Bekhema būs, viņi paši nevar teikt. Zvaigznes saka, ka, kaut arī tie nav pret piekto mazuli.

Viktorijas un Dāvida Bekhemas fotoattēli ir biežiParādās modes žurnālu lapās - pāris izskatās ļoti harmoniski, viņai patīk kleita tādā pašā stilā un nostādīt kameru priekšā. Bieži jūs varat redzēt Viktoriju un Deividu Bekhemu ar bērniem modes skatēs - tautas māte neatstāja vokālo karjeru, bet arī kļuva par dizaineru.

skatīt arī
  • Šodienas jubilāri Beckhams Harper Bekhems
  • Kāpēc Beckhams skūpsts bērnus ... uz lūpām?
  • Deivids un Viktoriya Bekhem svinēja 18. kāzu gadadienu

Pāris gadiem par ģimenes dzīvi ir noticis daudzas reizesstrīdi, pārpratumi, bet viņi cenšas ātri safasēt, nepaliek zilonis no lidojuma un rūpējas par viņu attiecībām. Piemēram, viens no izlīgumiem beidzās ar atkārtotu kāzu, dvīņu tetovējumu ar kāzu datumu un uzrakstu: "Visu atkal".

David un Victoria Beckham1

David un Victoria Beckham2

David un Victoria Beckham3

David un Victoria Beckham4

David un Victoria Beckham5

David un Victoria Beckham

David un Victoria Beckham7

David un Victoria Beckham

David un Victoria Beckham