Beyoncé un viņas vīrs Jay Z un viņas meita Blue Ivy

Baumas, ka starp lielisko Beyoncé un viņasVīrs Jay Zi ilgu laiku ilgu laiku pirms gada parādījās melnajā kaķī. Reportieri iepazīstināja iespaidīgu saimnieku reperu sarakstu, un pat Queen R'n'B izdevās pavirzīt romānu ar savu miesassargu. Tomēr viņu ģimenes savienība jau sen ir veiksmīgs zīmols, un plānotā tūre ceļojums nedod iespēju sekot dvēseles vēlmēm.

Rezultāts: attēlot mākoņu ģimenes laimi, ko mūziķi veicina entuziasma fanu prieks.

Pasaku beigas

Tomēr sirds, kā jūs zināt, nav akmens. Spriežot pēc dažām pazīmēm, meitene uzskata, ka arvien grūtāk ir spēlēt spēli ar nosaukumu "laimīgas laulības". Apvienotajos koncertos pāris jau sen nāca atsevišķi un vienlaikus apstājas dažādās viesnīcās. Beyoncé un Jay Zee ir nošķirti.

Savukārt reperis apliecina vēlmi turpināt sadarbību ar dziedātāju, viņš pat piedāvāja savai sievai kļūt par viņas pārstāvi, kuru skaistums atteicās.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Atcerieties, ka pāris pieaug kopējs bērns -meitene ar eksotisku nosaukumu Blue Ivy (Blue Ivy). Vecāki nevēlas dot bērnam rūpes un vēl viņai nav teicis par ģimenes problēmām. Otrajā dienā paparaci kopā ar savu meitu filmēja pāris kopā ar savu jahtu. Abi Bejonse un Jay Z rūpējās par trīs gadus veco bērnu.

Beyoncé un viņas vīrs Jay Zee

Beyoncé un viņas Jay Zee

Beyonce ar savu vīru Jay Zee par jahtu ar meitu