Audrey Tautou personīgā dzīve

Ventilatori vienmēr sagaida detaļaspar viņas personīgo dzīvi, vīru un bērniem, talantīgā franču aktrise Audrey Tautou, bet slavenība vienkārši nav gatava dalīties tajā ar citiem. Audrey uzskata, ka nav nepieciešams izplatīt šādas lietas.

Aktore pati komentē: "Es baidos teikt pārāk daudz, ka es par to nerunāju! Es esmu ļoti slikts klients sieviešu žurnāliem. Kad mēs lasām interviju aktrisēm, es domāju, ka mēs neesam ļoti interesē, kā tā tiks atskaņota runāt par savu lomu. Mēs sagaidām, lai uzzinātu visdziļākais noslēpumus viņas dzīves, ģimenes, vīrs, bērni ... Es atzīstu, ka, kā lasītājs, es esmu arī interesē. Bet manā gadījumā ilgu laiku nav nekā runāt. "

Vai Audrey Toth ir stāvoklī?

Noapaļota vēdera un nedaudz nogurusi seja - tas bija pietiekami, lai dzemdētu baumas par iespējamo aktrises grūtniecību.

Nesen tīklā ir informācija par locītavuOdri vakariņas kopā ar savu pavadoni. Informatori steidzās pamanīt sievietes apaļo vēderu. Viens no lieciniekiem pat teica, ka laikā grauzdiņš aktrise nomainīja glāzi vīna ar glāzi ūdens.

Protams, pati aktrise joprojām ir klusa, un viņas aģenti atbildēja, ka nav komentēts Audrey Tautou personīgajā dzīvē. Mums vienkārši bija jāgaida tikai daži mēneši, lai noskaidrotu, vai tā ir taisnība vai nē.

Audrey Totu ir savs slepenais mīļākais laulāts?

Vai skaistums Odry vēl varēja satiktTava mīlestība Francijas un Lielbritānijas dzeltenā prese tikai nojauktas, lai iegūtu vismaz kādu informāciju par izvēlēto viena slavenība. 2013. gadā intervijā psiholoģijā žurnāls, uz kuriem viņa nepiekrīt gandrīz 10 gadus, zvaigzne teica: "Es domāju, ka es esmu tagad ceļā uz sava veida līdzsvaru manā dzīvē!". Un tas neticami iemantoja ikvienu vēl vairāk. 2014. gada jūnijā aktrise devās uz Londonu, lai apzīmētu filmas Mišela Gondrī "Foam dienu", kurā viņa filmējusies. Kad viņa sniedza interviju vienam no izdevējiem, žurnālisti pamanījuši viņas zeltnesis, un nevilcinieties jautāt, vai tas ir kāzas. Uz ko Audrey atbildēja: "Es nezinu! Vai tas ir pietiekami? .. "

skatīt arī
  • Divu skaistumu zem viena jumta: Stella Maxwell pārcēlās uz Kristenu Stewartu
  • Kardashian māsas vīrs iznāca no komas
  • Hilary Duff un viņas bijušais vīrs iestudēja ballīti par godu viņa dēlam Lukam

Atgādināt, ka visos aktrises karjeras gadosPienācīgi zināms tikai par attiecībām starp Audrey Tautou un Mathieu Shedid. Viņu attiecības ilga no 2006. līdz 2008. gadam. Laulības viņi neslēdza, jo aktrise neticēja laulības iestādei, tāpat kā lielākā daļa franču sieviešu.

Audrey Tautou aizraujošs izskats

Audrey Tautou dzīvē

Stilīgs Audrey Tothou

Audrey Tautou kā Coco Chanel

Audrey Tautou par filmas Pena dienas komplektu

Audrey Totu ar zvaigznīti atzīmēts ar topless

Audrey Tautou atverot 65. Berlīnes filmu festivālu

Audrey Tautou un Tom Hanks

Audrey Tautou un Mathieu Shedid