Kim Kardashian plāno nopietni strādāt pie skaitļa pēc otrā dzimšanas

Kas nav gatavs sievietēm, lai izbaudītu pievilcīgu izskatu? Un ja tā ir arī slavenība, tad pilnības robeža vienkārši nevar būt!

Slavenā laicīgā dīva Kim Kardashian arnepacietība "maksā" otro grūtniecību. Viņam gaidīts smieklīgs skaistums, bet, kad viņš var atbrīvoties no slodzes un nodot savu dārgo ķermeni kārtībā.

Lai atgūtu veco, precīzāku, ēstgribējušās brunete plāno izmantot vairākus plastikas ķirurgu pakalpojumus.

Plāno Kim mammoplasty, abdominoplasty un liposuction.

Kļūstiet par vienu un to pašu

Maternitāte ir prieks, bet bieži viensvētība, ka sievietēm ir bērni, ir jāmaksā par pārāk augstu cenu. Spriežot pēc Kim Kardashian fotogrāfijām, viņa nevarēja atgriezties tādā formā, kāda viņai bija pirms viņas pirmās grūtniecības. Baby North West nebija pat divus gadus vecs, jo Kim Kardashian atkal atradās interesantā stāvoklī.

skatīt arī
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi
  • Fotogrāfijas no savrupmāju Kayli Dzhenner kļuvuši zināmi sabiedrībai

Realitātes šova zvaigzne no viņa faniem slēpjas intīmās detaļās par viņa dzīvi, bet gluži pretēji, viņš viegli apraksta pat šokējošās detaļas.

Kim saka, ka visticamāk, ka viņa otrreiz nevarēs dzemdēt sevi, un viņai būs jāveic ķeizargrieziena sadaļa un pat slikta dzemde sarežģījumu dēļ.

Tiklīdz TV vadītājs atgūst no dzemdībām,tas samazināsies atpakaļ uz klīniku un uzticas sava organisma visvairāk pieredzējušiem plastikas ķirurgu. Ņemiet vērā, ka zvaigzne ir vīrs pret šādiem medicīniskās iejaukšanās, jo brīdī, kad viņa māte nomira dēļ negaidītām sekām neveiksmīgi plastiskās operācijas.

Kim Kardashian iepriekš varēja lepoties ar platu figūru

Stilīga un pievilcīga

Labam cilvēkam vajadzētu būt daudz?

Kim Kardashian nemainīja savu parasto drēbju stilu, pat uz nojaukšanu

Melns pluss

Kim Kardashian lepni nēsā savu grūtnieču ķermeni