Rihanna

Par iespējamām psiholoģiskām problēmām LatvijāŠodien dzimšanas dienas meitene Rihanna (20. februārī, viņa kļūst 28) uzstājās pēc viņas numuru atcelšanas Grammy ceremonijā. Tagad barbadu dziedātājs uz nenoteiktu laiku atlika savu pasaules ceļojumu sākumu.

Oficiālie paskaidrojumi

Vadītājs Rihanna, attaisnojot sevi, teica, ka viņaApmācība neiebrauca mūzikas balvas stadijā, jo viņa noslēdza bronhītu. Attiecībā uz tūrisma iemesliem pagaidām nav bijis neviens komentārs presē.

Labā veselībā

Zvaigznes slimības versija ir ļoti apšaubāma. Dažas dienas pirms Grammy viņa lieliski veic pie MusiCares pasākumā Holivudā.

Repertuārā pirms izrādes Losandželosā, pēc liecinieku liecībām, skaistums bija slikts garastāvoklis. Skaņas kvalitāte un citi organizatoriskie mirkļi bija himeriski.

Trīs stundas pirms Grammy

Kā raksta Rietumu tabloīds pirms ceremonijasRihanna draugu uzņēmumā ieradās restorānā. Neveicot pusdienu vakariņas, slavenība izlēca pie krēsla, kliedza un uzzīmēja, pavirzījās rokas, cenšoties kaut ko pierādīt saviem draugiem. Tad viņa izbēga no ēkas, piemēram, appludināta, nokļuvusi automašīnā un pazuda.

skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?

Neveiksmes personīgajā dzīvē

Saskaņā ar iekšējo informāciju, dziedātājs bija noguris, ka viņš bija viens. Viņa ļoti cerēja, ka lieta ar Leonardo DiCaprio varētu kļūt par kaislīgu romantiku, bet tas nenotika. Tad viņa krita par reperi Drake, ar kuru viņa kopā strādāja pie klipa Work. Pāris atklāti flirted uz komplektu, bet Kanādas mūziķis nevēlas nopietnas attiecības ar Rie.

Starp citu, fani ar nepacietību gaida Rihannas uzstāšanos BRIT balvu pasniegšanas ceremonijā, kas notiks Lielbritānijas galvaspilsētā nākamajā nedēļā.

Pēc Grammy dziedātāja atcēla ekskursijas sākumu

Rihanna saka, ka viņa saslimusi ar bronhītu, bet viss norāda uz nervu sabrukumu

Dažas dienas pirms ceremonijas viņa skanēja skaisti

Rihanna izskatās nomākta

Pagājušajā nedēļā viņa atklāja savu debijas kolekciju par Puma zīmolu nedēļā

Skaistumkopšana vēlas ģimeni un bērnus?

Meitene iet cauri, ka viņa Leonardo DiCaprio neko nedarīja

Drake arī negrib nopietnas attiecības ar RiRi

Rāmis no kopīgā klipa dziesmai Darbs

Teaser provokatīvs klips kompozīcijai. Darbs: