Megan Fox gaida mazuli

Vakar Megan Fox, kas nav ilgu laiku redzams, ieradās Las Vegasas notikumā CinemaCon 2016. Spriežot pēc aktrises vēdera, ļoti drīz viņa trešo reizi kļūs par māti.

Formas maiņa

Megan ieradās filmas festivālā ar roku ar WillArnett, ar kuru viņa iezīmējās "Ninja 2 bruņurupučos". Dalībnieki labprāt stāstīja par darbu pie projekta, kas tiks rādīts kameru kamerās 30. maijā.

Par skaistumu bija īsa tumša, necaurlaidīga kleita, kas neslēpj izmaiņas savā izskata.

Nav komentāru

Fox viegli sazinājās ar žurnālistiem, betIgnorēti jautājumi par interesantu situāciju. Spriežot pēc fotogrāfijām, var tikai pieņemt, ka nākamā māte tagad ir otrajā trimestrī un, iespējams, zina mazuļa dzimumu.

skatīt arī
  • Megan Fox ar saviem dēliem meiteņu kleitiņās devās iepirkties lielveikalā
  • Megan Fox rotaļīgi un vilinoši iepazīstināja ar savu apakšveļas kolekciju
  • Megan Fox priecē ventilatorus ar citu momentuzņēmumu zeķēs

Papildināšana ģimenē?

Lielākā daļa amatieru fanu noraizējies par viņas laikuGrūtniecība un bērna tēva vārds. Viņi cer, ka šī skaistā laulātais Brayan Ostin Green, ar kuru viņa izjuka pagājušā gada augustā, pēc gadiem ilgas laulības (zvaigznes ir dzīvojuši kopā 11 gadus).

Megan un Brian atkāpās, bet neapstājāsKomunikācija, jo viņi kopā aug divus dēlus. Ja pirms viņi pavadīja laiku Noasa un Bodija uzņēmumā, tagad viņi ierodas kopā sanāksmēs, raksta ārzemju prese. Šķiet, ka pāris varēja izveidot ģimenes attiecības un konsolidēja rezultātu, paplašinot ģimeni.

Megan Fox "festivāls" CinemaCon 2016 "Lasvegasā

Fox un Will Arnett iepazīstināja filmu "Teenage Mutant Ninja 2"

Megan neslēpa savu vēderu apjomīgiem apģērbiem

Megan ar aktrise Amy Adams

Megan Fox un Brian Austin Green saskaņoja un nolēma, ka ir vēl viens bērns?

Nesen pāris sāka pavadīt daudz laika kopā