Viktoriya Bekhem sagatavo satriecošus kūkas

42 gadus vecā Viktorija Bekhema ir slēpta talants,kas viņas fani nezināja. Izrādās, ka dizainers var pagatavot garšīgus desertus. Nesen mamma no četriem bērniem cep plate kūkas "Brūni", kurā Romeo un Cruz veikts brīvdienās skolā.

Šāda atšķirīga

Pirmo reizi pasaule uzzināja par Victoria Adamsu (Bekhemu), kā to izdarītPar grupas Spice Girls dalībnieku. Kad esat beidzis Dziedot «Posh Spice» (šiks) kļuva aktrise, spēlēja filmā "Party in the Park". Laulība ar apskaužamu bakalaura Deivids Bekhems pievienotās skaistumu un popularitāti, viņa ir bijusi aktīvi parādīties reklāmas kampaņās slaveniem zīmoliem. Galu galā, Vicki ir izveidojis savu zīmolu Victoria Beckham, kļūstot par modes dizainere.

skatīt arī
  • Šodienas jubilāri Beckhams Harper Bekhems
  • Kāpēc Beckhams skūpsts bērnus ... uz lūpām?
  • Deivids un Viktoriya Bekhem svinēja 18. kāzu gadadienu

Pavāru konditorejas izstrādājumi

Bekhemas kundze Instagramā ir publicējusi lielu plāksni, kurā ir šokolādes kūkas. Uz papīra, kas atrodas gardu vietā, ir rakstīts:

"Browns no Beckhams".

Pārkāpumi bija pārsteigti domāt, ka uzņēmīgiesieva slavenā futbolista nolēma organizēt ražošanu reģistrēto kūkas vai atvērt firmas konditorejas, bet patiesība ir vēl interesantāku. Fotoattēla ziņā Viktorija ir uzrakstījusi:

"Vasaras svētki skolā. Kas būtu zināms, ka es varētu to izdarīt? Mammas pienākumi. Es darīju visu iespējamo. "

Nezinu, vai Vicki mēģināja viņas radīšanu personīgi. Slavenība, kuras skaitlis atšķiras no slaiduma un nestabilitātes, rūpīgi uzrauga ēdiena kaloriju saturu un nesat saldumus.

Victoria Beckham parādīja viņai "slepeno" talantu

Viktorija Bekhems cepja daudz pīrāgu kūkas

Dizainers pagatavoja garšīgus ēdienus Romeo un Cruz skolas brīvdienām

Bekhems nemēģināja saldos lietas

Wiki var redzēt ar kūku rokā tikai foto sesijas laikā

Skaistums neatstāj saldu par harmonisku figūru