Kylie Jenner par plastisko ķirurģiju: "Es nulles zem naža lolotu formu dēļ

Jaunākais ģimenes loceklisKardashian-Jenner 19 gadus vecajam Kailijam ir ļoti lipīgas formas. Un viņas krūtīm un gurniem kaut kā tajā pašā laikā kļuva ievērojami lielāka, kas izraisīja daudz baumas par ķirurģisko iejaukšanos.

Viss ir vainīgs dabā

Jaunākais Jenner pieaug un, protams, sākasiegūt sieviešu formas. Ja paskatās uz šīs ģimenes sievietēm, tad visiem, izņemot Kendallu, ir līdzīgi skaitļi. Kylie izbeidz spekulāciju par plastisko ķirurģiju:

"Varbūt daba ir vainīga. Es attīstu, es kļūstu par sievieti, un man ir apaļums. Es nedzīvoju zem naža lolotu formu dēļ. Šādas plānas jostasvietas, sulīgas gūžas un skaistas krūtis no manis pēc dabas. Daudzi cilvēki saka, ka man ir implanti, bet šī ir liela kļūda. Pirms diviem gadiem es nosveru 54 kg, un tagad mans svars ir 61 kg. Man ir ļoti prieks, ka šie 7 kg tika noglabāti pareizajās vietās. Man patīk tas, kā es izskatos. "
skatīt arī
  • Vozmutitelnitsy miers Kendall un Kayli Dzhenner izlaidusi provokatīvs līnija T-krekli!
  • Fotogrāfijas no savrupmāju Kayli Dzhenner kļuvuši zināmi sabiedrībai
  • Kailija un Kendall Jenner svinēja Tēva diena ar Keytlin Dzhenner

Dženners neveica operācijas, bet par to domāja

Tomēr, tāpat kā daudzas jaunās meitenes, Kylie navļoti apmierināta ar savu izskatu. Nesen viņa atzina, ka viņas lūpas tika nomainītas ar Botox, taču viņa joprojām uzstāj, ka joprojām nav operāciju. Lūk, ko viņa pastāstīja intervētājam:

"Vienīgais, ko es gribu mainīt sev, kadĶirurgs palīdz ievietot implantātus krūtīs. Bet tad es domāju, ka man bija diezgan skaista forma. Kāpēc to mainīt? Varbūt tad es to nožēlos. Starp citu, kopš saruna virzīja uz plastisko ķirurģiju, es vēlos teikt, ka arī mana seja nav mainījusies. Tikai internetā daudzi cilvēki saka, ka 16 gadus es nomainīju savu žokli un degunu. Neticiet. Es nekad nebūtu mana māte ļaujiet man to darīt. Un vēl jo vairāk, kāpēc? Man tiešām patīk mans mazais deguns. "

Kylie Jenner ir apmierināta ar savu figūru

Kylie neievadīja implantus krūtīs un ass.

Kailes skaitlis pēkšņi mainījās gūžas un krūtīs

Kylie noliedz plastiskās operācijas veikšanu

Kylie Jenner tagad ir

Kylie Jenner pirms dažiem gadiem