Irina Šeič konkurē ar Kim Kardashian "Belfi"

30 gadus vecā Irina Šakei nav jāmaina, kādā stāvoklīIelieciet objektīva priekšā ideālā rāmī. Pat normālā selfi top modelis tiek iegūts no attēla. Izrādījās, ka Shake pārvaldīja ne tikai pilnas sejas bildes, bet arī "belfi".

Nav sliktāks par Kardashian

Saskaņā ar Irina Šeiča fani, viņa vieglivar konkurēt "Belfi" meistarībā ar tās dibinātāju Kim Kardashian. Mēs norādīsim, ka šim fotoattēlam ir nepieciešams kļūt atpakaļ spogulī un uzņemt tā piekto punktu. Atšķirībā no "SELFI", akcents attēlā ir izgatavots nevis uz sejas, bet uz sēžamvietu, kas, ja vēlas, pēc iespējas denuded.

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Apdullinātas formas

Vakar Instagram parādījās bride Bradley CooperViņas foto melnajā peldkostī. Nudarotā stila attēlā viņa iepazīstināja savu izskatu ar mugurpusi savā apakšveļā, demonstrējot elastīgu ass bez celulīta. Īss paraksts par "Belfi" dzēš:

"Perspektīvas".

Ventilatori appreciated Sakrata no aizmugures, liekotHusky un atstājot entuziasmu komentārus. Tajā pašā laikā fani apsūdzēto Kima Irina in "plaģiāts" favorīts rada teledivy un ieteicamos supermodele sparā sēžamvieta, atsaucoties uz iespaidīgo apjomu piektajā vietā pāris Kanye West.

Irina Šeika instagramā parādījās belfi melnajā peldkostīklā

Kim Kardashian tikai mīl šo pozu fotogrāfijas

Supermodele bieži pamperē sekotājus ar vietējiem šoviem apakšveļā

Modelis var atļauties valkāt atklātas kleitas

Irīnas fani novērtēja viņas formu

Kratot vienā no fotoattēliem