Interneta lietotāji kritizēja attēlu Rihanna un viņas brāļameita

Rihanna sašutumu pat viņas veltīti fani,Instagram lapā ievietojot apstrīdamu fotoattēlu. Tā ietvaros pliks dziedātājs bučošanās uz lūpām neapbruņotu 3 gadus veco brāļameitu par Majestāte vannas istabā. Ko Riī nezināja par viņu ...

Laipns tante

28 gadus vecā Rihanna vēl nav ieguvusi savus bērnus, bet viņa mīl viltību ar bērniem. Dziedātājs mīl babysit ar savu brālēņu Majestāti, kam arī vajadzīgs viņas godchild.

Cute maz meitenes vecāki ar priekuAtstājiet to RiRi rūpēšanā. Kopā ar mazu meiteni izpildītājs dodas iepirkties, viņa dodas atpūsties un vienkārši nodarbojas ar ikdienas lietām. Fotoattēlu pārskats par izklaidi ar Madge, viņa bieži vien ievieto sociālajos tīklos, saņemot no sekotājiem līdzjūtības komfortu. Tomēr šoreiz bijušā Draka ganāmpulka sabruka kritiena satricinājums.

Nederīga uzvedība

Rihannas kontā parādījies neskaidrs rāmisvakar, bet jau izraisīja karsējamas diskusijas tīklā. Attēlā redzama Rihannas un Majestātes peldēšana vannas istabā. Visi kaut ko, bet meitene un dziedātāja fotografēja pilnīgi kaili un skūpstīties. Daudziem šis brīdis šķita neaizskarams, bet nedabisks.

Kritiķi uzskata šādu izpausmi par nepieņemamuJūtas meitenei, un vēl jo vairāk - šādu attēlu ievietošana internetā. Viņi pareizi norāda, ka jebkurš pedofils var saglabāt fotogrāfiju ar bērnu. Tā rezultātā iebrukumi ieteica RiRi dzemdēt savu bērnu un pārtraukt "aizstāt" savu māsas meitu ar uzbrukumu.

skatīt arī
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Slogs zvaigznēm: Rihanna tiecas obsesīvi ventilators
  • Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?

Šķiet, ka Rihanna nepiekrīt negatīvajiem komentāriem, jo ​​viņa neizņēma rāmi no savas lapas.

Rihanna sašutuši interneta lietotāji

 Rihanna un Majesty ir aizzīmogoti kaili vannas istabā

Zvaigzne pavada daudz laika ar Majestātes daiļeti

Dziedātājs bieži ceļo bērnu

Meitene pavada zvaigzni uz sabiedriskiem pasākumiem

RieRee kristīja viņas brāļameitu Barbadosā