Singer Pink drīz kļūs mamma otro reizi

37 gadus vecais amerikāņu dziesmu autors Pinkreti paņem savus fanus ar ziņām no viņa personīgās dzīves. Viņa ir laimīga apprecēties ar 41 gadus veco Cary Hartu, ar kuru viņa ir uzcēlusi 5 gadus vecā meita Willow Sage. Tomēr, kas tagad notiek Pink dzīvē, viņai arvien grūtāk slēpties, jo viņa ir stāvoklī otro reizi.

Staigāt Santa Monē un Instagram fotoattēlu

Otro dienu Pink "nozvejotas" paparaci pilsētāSanta Monica, kad viņa iznāca no automašīnas un devās uz veikalu. Pink bija valkāja garu, plašu tumši zilu kleitu un baltiem mocasins. Viņas rokās turēja brūnu maisu, ko viņa pastāvīgi aizsegusi ar savu palielināto vēderu. Viņa nesniedza nekādus komentārus par savu nostāju, bet burtiski stundu vēlāk fani gaidīja patīkamu pārsteigumu.

Pēc izpildītāja tikšanās arpaparaci, viņa, acīmredzot, nolēma visiem pateikt, ka drīz otro reizi kļūs par māti. Instagram mājas lapā sieviete publicēja pieskārienu attēlu, kurā viņa tika attēlota melnā cepure un viegla kleita un meita, kuru dziedātājs uzmanīgi nospiež uz audzēto vēderu. Zem attēla Pink izgatavoja šādu uzrakstu:

"Pārsteigums!"

Pārsteigums!

Turklāt šodien dziesmas Megan Kehoy pārstāvis pievērsās presē ar šādiem vārdiem:

"Pink ir stāvoklī! Viņai un viņas vīram Carijam Hartam drīz būs otrais bērns. "
skatīt arī
  • Pink un viņas vīrs Carey Hart un bērni tika spotched pastaigas pa Manhattan
  • Singer Pink gandrīz atdalījās no ilgi gaidītā koncerta, kas iestrēdzis lamatā ar meitu
  • Pļavas meitas dažreiz kauns ... par dziedātāja izskatu!

Pink ir veiksmīgs visur

Alisha Moore, tā pati dziedātāja Pink, precējusiesmotociklu sacīkšu Gary Hart 2006. gadā. 2011. gada vasarā parādījās Willow Sage Hart. Saskaņā ar fanu pieņēmumiem, pop dziedātāja otrais bērns piedzims šā gada decembrī.

Pirms gada dziedātājs tika izvēlēts kā Apvienoto Nāciju Organizācijas Bērnu fonda Labās vēlēšanās vēstnieks. Viņas uzdevums ir piesaistīt līdzekļus, kas pēc tam tiek nodoti organizācijām, kas pārrauga bērnu uzturā nabadzīgajās valstīs.

Savā mūzikā Pink varvar lepoties ne tikai ar talantu dziedot un rakstot tekstu, bet arī spēju spēlēt uz dažādiem mūzikas instrumentiem. Tātad, Pink var redzēt aiz bungām, ģitāras un dažādām tastatūrām.

Viņas karjeras laikā dziedātājs nopircis vairāk nekā 140 miljonus. Album, no kura tikai 16 miljoni saņēma klausītāji Amerikā. Grammy balva, kas ir prestižākā ASV, tika nodibināta ar Trouble 2003. gadā no viņas trešā albuma.

Pink piektdien Santa Monikā

Dziedātājs rūpīgi paslēpa savu vēderu aiz viņas maisa

Līdz brīdim, kad Pink slēpjas viņas grūtniecību

Pink un viņas vīram jau ir Willovas meita

Ģimenes staigāšana no slavenā dziedātāja

Iepriekš Rietumu plašsaziņas līdzekļi ieteica, ka Pink jau otro reizi bija stāvoklī