Kim Kardašjāns pārsteidza visus ar ziedošu skatu, kas iekārtots kā princese Jasmine

Spriežot pēc fakta, ka telim Kim lapasKardashian sociālajos tīklos sāka papildināt ar jaunām fotogrāfijām, 36 gadus vecā skaistuma izolācija beidzās. Vakar oficiālā Kardašijas ģimenes tīmekļa vietne publicēja Helovīna bildes, kurās piedalījās daudzi ģimenes locekļi.

Uzvalki pārsteidz ar skaistumu

Par to, kā sievietēm patīk Kardashian, piemēram, saģērbt,Pazīstams ilgu laiku un daudziem. Visu svēto dienas svētki šogad bija ne tikai mīļākie kostīmu šovs, bet arī diena, kad Kim pēc laupīšanas Parīzē vispirms parādījās kameru priekšā visā tās krāšņumā.

36 gadus vecais Kardashian un viņas bērni, kas tērpušies kostīmosAladdinas pasaku stāsti. Kas precīzi attēlo Svēto un Ziemeļu valodu, vēl nav skaidrs, bet Kimā bija viegli uzzināt princese Jasmīnu. Sievietei uzlikta komplekts, kas sastāv no tirkīza krūštura un bloķēšanas. Attēls tika papildināts ar skaistu pārsēju uz galvas, zelta kaklarotu un sandales ar augstiem papēžiem.

Kortiņa, Kima vecākā māsa, bija tērptaSpider-Man, krāsojot seju. Kriss Dženners kļuva par kalpu, cenšoties seksīgai īsai kleitai. Un Mary Jo Campbell, vecmāmiņa Kima un Courtney, apģērba mirušā vīra kostīms.

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Ventilatori ir saviļņoti ar Kim

Pēc Parīzes laupīšanas pagājis mēnesis un Kimsviss ir pierādījis, ka tas ir ideālā veidā. Daudzi fani atzīmēja, ka zvaigzne ir zaudējusi lielu svaru. Turklāt fani pamanījuši, ka Kim iet uz austrumu stilu drēbēs. Šādus komentārus var atrast internetā: "Kim izskatās ideāli! Skaistums! "," Plānošana viņai bija laba. Minus vismaz 5 kg "," Kim ir ļoti skaists. Es priecājos, ka viņa atgūstas no uzbrukuma "utt.

Kanye West un Kim Kardashian

Sent un Ziemeļrietumi

Kim Kardashian, Chris Jenner, Courtney Kardashian ar savu meitu

Kim Kardashian ar savu meitu Ziemeļu

Kim un Courtney Kardashian

Kim Kardashian ar vecmāmiņu Mary Jo Campbell