Kim Kardashian un Kanye West nedzīvo kopā

Vakar kļuva zināms par nervu fit,kas notika ar Kaniju Westu, kas bija viņa obligātās hospitalizācijas iemesls. Gossips, apspriežot repera psiholoģiskās problēmas, ir pārliecināts, ka Kanye nepietiekamība ir saistīta ar viņa laulības šķiršanu no viņa sieva. Iespējams, Kim Kardashian atstāja savu vīru. Mēģināsim izprast pieņēmumus ...

Kim Kardashian un Kanye West

Kim Kardashian un Kanye West

Atbalsta laulāto

36 gadus vecais Kim Kardashian, kurš šobrīd39 gadus veco kanjiešu rietumu histērija bija Kanādā West, kad viņa uzzināja, ka policija ir nogādājusi savu bērnu tēvu slimnīcā un tūlīt ieradās Losandželosā. Paparaci uzņēma telekatru, kas nolaižas no Van Nuys lidostas privātās lidmašīnas rampas. Pēc tam, kad Kims kopā ar miesassargu armiju nokļuvis automašīnā, viņš steidzās ar Ronalda Reagana medicīnas centru, kur atrodas Kanye.

Kims atgriezās Losandželosā no Ņujorkas

Kims atgriezās Losandželosā no Ņujorkas

Šāda aprūpe liek domāt, ka informācija par laulības šķiršanu ir tikai žurnālistikas fikcija.

Prom no psiho-vīra

Tikmēr, kā bija iespējams noskaidrot plašsaziņas līdzekļus, Kimincidenta laikā tas nebija nejauši ne tuvu Kanye. Kardashian, kurš pati izjūt pārsteigumu pēc laupīšanas pieredzes Parīzē, bija nogurusi no viņas nervu vīra un pirms mēneša viņa pārcēlās uz māti, aizvedot bērnus.

House Chris Jenner Hidden Hills

House Chris Jenner Hidden Hills

 Kim Kardashian ar mammu

Jaunais Kim Kardashian ar mammu

Reāls paranojas

Tikmēr tīklam ir jauna informācijamūziķa hospitalizācija. Kanje nevarēja kontrolēt sevi, iesaistoties zālē veselības kluba personīgo treneri. Dziedātājam nepatīk palīgdarbinieku uzvedība un viņš noorganizēja cīņu. Baidoties sliktu publicitāti, īpašnieks zālē piezvanīja terapeits Rietumus, kurš nekavējoties steidzās uz izaicinājumu. Dr Maykl Farzam nevarēja nomierināt kauslis un izraisa garīgās veselības dienestu un policiju, uzskatot, ka Kanje atsakās doties uz slimnīcu brīvprātīgi.

Ronalda Reigana medicīnas centrs

Ronalda Reigana medicīnas centrs

skatīt arī
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi
  • Fotogrāfijas no savrupmāju Kayli Dzhenner kļuvuši zināmi sabiedrībai

Repera pārstāvis teica, ka ārstidiagnosticēta ar viņa klientu nogurumu un nervu izsīkumu, bet iekšējie ziņo, ka Kima vīra stāvoklis ir daudz nopietnāks. Viņam ir halucinācijas, un viņš ir pārliecināts, ka vēlas viņu nogalināt.

Kardašijas ģimene

Kardashian Clan