Beyonce domās: politiku vai mūziku?

Aktīva pilsonība Beyonce un viņas vīrsJay Zee ir pazīstams jau ilgu laiku, bet neviens neparedzēja, ka muzikālās un radošās ambīcijas viņus apstāsies. Pāris piedalās daudzos labdarības un sociālajos projektos, ir cieši saistīts ar bijušā ASV prezidenta ģimeni, un tagad, saskaņā ar amerikāņu tabloīdu informāciju, ir atspoguļojis politisko karjeru.

Beyonce ar savu vīru pēc izpildījuma

Vai Beyonce gatavojas vēlēšanām?

Agrāk Rietumu plašsaziņas līdzekļi uzskatīja šo iespējuJaunā skaitļa parādīšanās politiskajā iestādē, bet viņi paļāvās uz Jay Zee un viņa neticamajām ambīcijām. Otrajā dienā tiešsaistes tabloids MediaTakeOut izteica pilnīgi pretēju viedokli: ģimene der starp Beyonce un tās nevainojamo reputāciju. Pēc žurnālistu domām, politiskie konsultanti tiek aicināti uz dziedātāja komandas darbiniekiem un tiek izstrādāta vēlēšanu programmas stratēģija. Tabloīds apgalvo, ka dziedātājs plāno izvirzīt savu kandidatūru 2018. gadā kā Losandželosas mērs.

Michelle Obama un Beyonce

Michelle Obama un Beyoncé ir draugi un piedalās labdarības projektos

Beyonce aktīvi iesaistās sociālajos projektos

Beyoncé brīvprātīgi piedalās daudzos humānās palīdzības fondos

Politiskie ambīcijas Beyonce - fantastika tabloīds MediaTakeOut!

Ziņas par politiskajām ambīcijām aicināja BeyonceJautājumiem daudz ne tikai starp fanu, bet arī pasaule. Tādēļ oficiālie zvaigžņu pārstāvji steidzās atteikties no baumām un pārliecināt, ka dziedātājs neplāno pabeigt savu muzikālo karjeru.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Beyoncé neplāno pamest savu mūzikas karjeru

Amerikas vēsturē ir bijuši vairāki piemēriKad šovbiznesa cilvēki kļuva par valsts politiskās elites locekli, tā ir iespējama iespēja, ka Beyoncé vai viņas vīrs Jay Z vēlas pierādīt sevi politikā.

Zvaigžņu laulātie ir draugi ar bijušā ASV prezidenta ģimeni

Zvaigžņu laulātie ir draugi ar bijušā ASV prezidenta ģimeni