Draugi Kim Kardashian un Kanye West ir plīsumi ziņas par viņu šķiršanās

Vakar ārzemju plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka KimKardashian beidzot nolēma izkliedēties ar problēmu vīru un tūlīt pēc Ziemassvētku brīvdienām iesniegs dokumentus par laulības šķiršanu tiesā. Ne agrāk, kad klausītāji pārrunāja šīs ziņas, jo tuvie pāri pārliecināja, ka TV zvaigznei un reperim nav laulības krīzes.

Lietas ir sliktas

Cenšoties sagatavot fanu Kim Kardashian unKanye West uz nepatīkamu notikumu, tabloīdi ziņoja, ka nākamais gads sāksies ar skaistu šai zvaigznei pāris laulības šķiršanu. Iespējams, Kims bija apnicis būt laba sieva un pastāvīgi atbalstot vīru. Iepriekšējās jūtas ir izzudušas, bet Kanijs ir neaktīvs un tikai pasliktina sievas liesu ar viņa nepietiekamo uzvedību.

Mediju priekšvakarā ziņoja par Kim Kardashian un Kanye West laulības šķiršanu

Kim Kardashian un Kanye West

Saskaņā ar iekšējo informāciju, Kardashian, atsaucoties uz Rietumu attieksmi, plāno panākt tikai trīs gadus vecās Ziemeļdaļas meitas un viena gada vecā dēla Svēta.

Tabloīdi teica, ka Kims gatavojas pilnībā aizbildnot ar bērniem

Tabloīdi teica, ka Kims gatavojas pilnībā aizbildnot ar bērniem

Kim nevēlas pareizi rīkoties un iemest mūziķi grūtā laikā, un tāpēc gaidīs, kamēr viņš beigs rehabilitāciju pēc nervu sistēmas darbības traucējumiem.

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Nekas nav saistīts ar patiesību

Preses pārstāvji, kas ir izdevīgi sensacionālie materiāli, negribīgi izplatīja informāciju par gaidāmo satraukušo ģimeņu šķiršanos.

Pāris tuvs draugs Jonathan Ceban pēc sarunām ar Kimu paātrinājās, lai pārliecinātu sabiedrību, ka viņš ir prieks lasīt publikācijas par viņa draugu šķiršanos, sakot:

"Es nesaprotu, kur cilvēki saņem šos fantastiskos stāstus. Tas pats ar Jennifer Aniston, ka "grūtnieces" tūkstoš reizes. "

Kima tuvs draugs Jonathan Ceban apliecināja, ka nevar būt jautājums par laulības šķiršanu

Kima tuvs draugs Jonathan Ceban

Vēl viens avots, kas ir tuvu telly, paskaidro, ka grūtības, ar kurām tas piedzīvoja, neiznīcināja, bet, gluži pretēji, bija apvienojušies Kim un Kanye. Viņu mīlestība ir kļuvusi stiprāka, tādēļ visi baumas par viņu atvadīšanu ir meli!