Grūtniece ar sarkanu zvaigznīti

Jautrs Pink, kurš spēja slēpt noPīrsingu paparaci viņa grūtniecību un pateikt viņas fani, kamēr ilgā laikā, turpina dalīties ar abonentiem personīgās fotogrāfijas. Instagram izpildītāja lapā parādījās jauns foto, par kuru viņa ir kaila.

Negaidīta informācija

Par interesantu situāciju 37 gadus vecā PinkTas ir negaidīti zināms novembrī. Rietumu publikāciju autores atzīst, ka viņi izlaida šīs ziņas. Dziedātāja pati teica par otro grūtniecību, publicējot diezgan fotogrāfiju ar savu vecāko meitu, piecu gadu veco Vilvu, kurš viņai apsitīs, piesiet viņai pie apaļas vēdera. Zvaigznes figūras izmaiņas ir tik acīmredzamas, ka ir grūti to neievērot.

Novembrī Pink pati paziņoja, ka viņa gaida mazuli

Novembrī Pink pati paziņoja, ka viņa gaida mazuli

Singer Pink

Netīrs momentuzņēmums

Pirms dažām stundām Instagram kontā PinkParādījās pieskaršanās rāmis. Nedzirdīgais dziedātājs sēž uz grīdas, pārklājot krūtis ar rokām, un viņas meita no aizmugures noslaukās mātes vēderu. Nākamās mūmijas kaklā karājas masveida kaklarotas un Willow rokas tiek dekorētas ar spilgtu aproci. Komentāros Pink īsi rakstīja:

"Ligzdā."

Grūts Pink dalījās ar plikni fotoattēlu

Grūts Pink dalījās ar plikni fotoattēlu

Pārsteigums

Pagājušajā nedēļā 41 gadus vecais Pinkes vīrs Carey Hart pastāstīja cilvēkiem žurnālu, ka viņi neatklās sava bērna dzimumu līdz brīdim, kad viņš būs piedzimis. Starp citu, tas bija ar Willow.

Motogonschik piebilda, ka viņš sapņo par savu dēlu, jo viņam jau ir mazā princese. Kareja godīgi atzina, ka viņš baidās no iespējama konkurences starp viena dzimuma bērniem.

Cary Hart, rozā un 5 gadus vecā vīle

Cary Hart, rozā un 5 gadus vecā vīle

skatīt arī
  • Pink un viņas vīrs Carey Hart un bērni tika spotched pastaigas pa Manhattan
  • Singer Pink gandrīz atdalījās no ilgi gaidītā koncerta, kas iestrēdzis lamatā ar meitu
  • Pļavas meitas dažreiz kauns ... par dziedātāja izskatu!

Pievienot, Pink un Carey Hart kopā kopš 2001. gada. Cilvēki 2006. gadā legalizēja viņu attiecības. Jāatzīmē, ka tas bija dziedātājs, kurš piedāvāja savu izvēli viņai.

Pink un viņas vīrs Carey Hart kopā kopš 2001. gada

Pink un viņas vīrs Carey Hart kopā kopš 2001. gada

Reportieri šonedēļ Beverli Hilsā uzņēma Pink

Pink šonedēļ Beverly Hills